Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiatal lány vagyok, ennek...

Fiatal lány vagyok, ennek ellenére 75cm a derekam kerülete. Nagyon sok? Hány cm az egészséges és esztétikus? Neked mennyi?

Figyelt kérdés
Illetve ha nő vagy leírnád, hogy neked mekkora, hány kg vagy és milyen magas? Köszönöm. (2cm-rel kell a köldök felett mérni, kb a legvékonyabb résznél)
2013. jan. 2. 23:20
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy ehhez 150 centis vagy, vagy 2 méteres!
2013. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
165cm
2013. jan. 3. 00:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó. Fele királyságomat adnám, ha nekem ennyi lenne!!!!!
2013. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem most 73, karácsony előtt 70 volt (erre törekszem megint, bár itt arra is azt mondták, hogy sok.)

Én is 165 cm vagyok, 65 kg voltam decemberben, most 68:-S

2013. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az érdekes, mert én 165 centihez 63kg vagyok, tehát 5kg a különbség, mégis én vagyok a vastagabb :O Pedig sportolok is rendszeresen, de a derekam a legkényesebb pont, oda hízok mindig először.(Alma alkat, hurrá!) A csípőm ezzel ellentétben csak 90cm (A modelleknek szokott ennyi lenni), úgyhogy most ráállok, hogy kicsit lefaragjak derékból(meg ezzel együtt mindenhonnan) csak nem tudom, hogy mi lenne az ideális, mit tűzzek ki célul, de olyan 66-67 centire gondoltam. Te csinosnak érezted magad, mikor 68-as voltál? :)
2013. jan. 3. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 97 a csípőm.

70 volt a legkisebb derekam, azzal kiegyeztem mondjukn

Mostmár 72, azaz -1 cm megvan.

Én is olyan 66-67 cm-nek örülnék, viszont a combom az nagyon gáz:-S

2013. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 164 cm vagyok, 55-56 kg és nekem csak 67cm... :/ De én fölül mindig is vékony voltam és lábra, fenékre híztam. Úgyhogy ha szép izmos, nem hájas a derekad, akkor szerintem ez jó méret.
2013. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csokissüti002976 ***** válasza:
Hallod, nekem 78 a derék és 89 a csípő. Azt képzeld el. :D
2013. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es biztos nagyon csinos vagy én a te derekadra edzek :D jó hír, hogy a kérdés kiírásának napja óta odafigyelek(3 nap) az étkezésre meg sportolok, így tegnap este már 74cm volt, evés után, reggel, üres hassal meg 72cm! :D Annyira jó látni, hogy csak ennyi kell és máris jobban érzem magam a bőrömben

8-as hát igen, ez az alma alak hátránya :/ Ha hozzáérek a csípőmhöz nincs is semmi rajta, csak a bőrömet tudom rajt huzigálni. Ellenben hasi tájékon mindenhol ott a háj. De szerintem ha tartom a helyes táplálkozást és mozgok hozzá akkor 3 hónap alatt simán elintézem azt is.

2013. jan. 5. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Na én meg alma alakra cserélnék szívesen! XD De most tényleg, őrületbe kergetnek a lábaim+fenék, nem is edzek oda annyira, inkább felsőtestre gyúrok , hogy arányosabb legyek már egy kicsit :D
2013. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!