Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fiatal kora ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fiatal kora ellenére nagyon jó az ágyban. Hiába kérdezem nem hajlandó elárulni honnan ez a sok tapasztalat. Én így nem merek együtt lenni vele mert félek elkapok valamit gondolom sok partnere lehetett. Hogyan győzzem le ezt a félelmet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak született tehetségek, emiatt ne tarts tőle. :)
2013. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha félsz a nemi betegségektől, kérd meg, hogy vizsgáltassa meg magát.
2013. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
direktbe félek tesztet kérni hátha lelép és keres egy könnyebben kapható lányt de mindenképp célozgatok majd rá kiváncsi vagyok hogy áll a témához ha már gyáva vagyok rákérdezni :(
2013. aug. 22. 10:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Használjatok óvszert, az véd minden betegségtől, és különösebb magyarázkodást sem igényel, ha félsz rákérdezni ilyesmire. Ha pedig nagyobb a bizalom, és már nem kell félni, hogy "keres egy könnyebben kaphatót", akkor már meg lehet beszélni, hogy legyen óvszer helyett más, de jobb a biztonság, legyen pár vizsgálat... :) Akár mindkét oldalról, hogy ne érezze, hogy nem bízol benne.
2013. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: használjatok gumit.
2013. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tényleg csak kérdés: Te hány pasival voltál , hogy tudod hogy ő kimagaslóan jó ? Egyáltalán tényleg jó vagy csak neked jó , mert nem mindegy és szerintem ez a fontosabb. Én amúgy is úgy tartom hogy nincs olyan hogy valaki jó az ágyban akár nő akár férfi. Hiszen egymás számára "szűzek" . Persze vannak technikák, mozdulatok amik mindenkor bejönnek , egy nő tud jol sz.ni egy pasi ny.ni de "jo az ágyban" akkor lesz ha megismerik egymást. Bocsánat a hosszúságért , a kérdés adott.
2013. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha már voltál vele, nem mind egy??
2013. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet h csak kettő volt neki, de azokkal sokat csinálta.....
2013. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha ilyen könnyen lelép, örülhetsz is, hogy megszabadultál tőle.
2013. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenképpen beszéld meg vele. Célozgatás nélkül mond ki nyíltan, hogy azt szeretnéd, hogy végezzen el teszteket, hogy van-e fertőző betegsége. Ez nagyon fontos! Meg a pasik nem értik a női célozgatásokat. Nem kódfejtésre lettek kitalálva. Megmondod mit akarsz és arra Ő reagál. Hidd el tényleg ilyen egyszerű! Valamint mindenképp használjatok óvszert!
2013. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!