Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Furának tartanátok, ha odaadná...

Furának tartanátok, ha odaadnám magam az első fiatal lánynak, aki jellemre kedves lenne velem és őszintén szeretne, annak ellenére, hogy külsőre nem valami nagy szám?

Figyelt kérdés
Már belefáradtam, hogy a szép és egyben jellemre értékes lányok mind foglaltak vagy túl komolyak és hát nekem ez sem jön be, azért jó, ha van egy lányban egy kis gyerekes, huncut, pimasz, vicces vonás is na meg ha perverz és szeximádó az meg még inkább bejön nekem, persze legyen értelmes és hűséges meg odabújós, őszinte, de valahogy mindenfelé csak olyan lányokat lehet látni, akik buták, felszínesek, agyon vannak vakolva, ki sem látszanak már a sminkből és prostituáltot megszégyenítő szinten mutogatják bájaikat, ráadásul mintha érzéketlen, kegyetlen lények lennének, akik élvezetből csúfolják, nézik le a kevésbé feltűnő lányokat meg a tipikus kedves, jó fiúkat. Ellenben a menő, rossz páwa majmokra buknak bezzeg, meg őket tartják a szépség megtestesítőinek. Én meg alacsony, egyszerű srácként csak szívok folyton, teljesen elegem van a mai csajokból már, tényleg ott tartok, hogy már értem miért jön sok fiú össze nem vonzó csajokkal, én is így fogok tenni, mert egyszerűen nincs ma már olyan lány, aki vonzó külsőre és ne kattant volna be, vagy, ha van is kevés kivétel, azt már úgyis elvitte valamelyik mázlista jóképű, magas fiú. Végülis jogos, hogy csúnya fiúként én amúgy sem érdemelnék szép lányt, de nem is akarok egy átlagos lánnyal is beérném, de lassan ott tartok, hogy az átlagosokban is annyit csalódtam, hogy tényleg valami nagyon alja külsejű lányra leszek kénytelen rábukni, mert őrület mennyire pocsék a pica a mai fiatal lányok terén. Mennyire sekélyes és értéktelen a mai lányok lelki világa, hogy nekik tényleg csak a külős a lényeg meg az, hogy ne legyen egy fiúnak érző szíve, legyen kegyetlen és bunkó meg rossz fiú, aki kihasználja a lányokat. Ez a menő manapság.
2013. szept. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de ilyen lányt nem fogsz találni, ha valóban alacsony és csúnya vagy.
2013. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Menj el a hererákosokhoz, ők tényleg szenvednek"
2013. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nemtudom figyelik e még azt a kérdést de én akkor is beküldöm a reakciomat..

Kérdező.. Ez egy kicsit se volt bunko megfogalmazás hogy"nagyon alja külsejű lány".. Főleg ha még magadról is elmondod hogy nem vagy egy helyes gyerek.. Még akkor se ha szimplán önbizalmad nincs.. Nemtudom mennyire igaz vagy sem, amit a kinézetedről irtál.. De teljesen mindegy h hogy nézel ki, ha ilyen bunkó vagy.. Ne csodálkozz ha akkor nem volt senkid.. Gondolom mostmár összeszedtél néhányat az alja külsejűekből.. De akármilyenek is voltak sajnálom őket h bedőltek neked.. Amennyire aranyosan indult ez az egész annyiaa elképedtem a végére h mennyire felszinesbe ment át..

15L

2017. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3-as válaszoló: Üdv a mai világban, a kérdező totál a lényegre tapintott!

(Előre is elnézést de szókimondó vagyok)

3 féle nő van:


1, bun.kó, beké.pzelt, ar.rogáns, nagyképü cicababa akinek jók az adottságai és mindenki aki vele szembe jön megkefélné...

2, felszines, gazdag pu.nci, aki annyira nem jól néz ki, de mivel tele van cashhel ezért jól tud kinézni faxa göncökben...

3, ebből van a legkevesebb az okos értelmes csajokból, akikkel ugyan lehet kezdeni de annyira nagyképűek és nem megy el akárkivel, mert várja a szőke herceget fehér lovon.


És csak egy buta dolog miatt, azért hogy mutogathassa a barátnői előtt a srácot és hogy irigykedjen rá a többi nő, hogy neki micsoda hapsija van.

Ezt úgy hívják hogy megfelelési kényszer és feltűnési viszketegség!


Akinek nem inge, ne vegye magára...


Ráadásként: általában mikor már sokat csalódnak az olyan lányok akik a rossz fiús alkatú hapsit keresik, akkor talán beérik egy normálissal de ez kb 27 felett van...addig a sok tap.lógomba, meg bun.kópa.raszt jól megdu.gja 18-26 éves korig és dobja őket és miért mert sok a ku.rva a világban.


Kur.va: nekem az olyan nő ku.rva, aki hetente váltja a partnereit...

2017. nov. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!