Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek bekattanni?

Kezdek bekattanni?

Figyelt kérdés
Március 18-án nagyon felkavaró hírt kaptam egy nagyon kedves ismerőstől(illetve tanár....) és azóta nem bírok sem aludni se enni. Mindenkivel harapós vagyok és ingerült. Folyton rossz a hangulatom és sosem mosolygok csak ha Vele beszélek. Akkor olyan vagyok mint régen. Nevetek és majd' kicsattanok. Ez addig tart amíg beszélünk. Utána megint rosszul vagyok. Folyton miatta aggódom hogy mi lesz vele meg stb. Tényleg kezdek megzakkanni?

2013. ápr. 12. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy, vagy lány? És ő nő vagy férfi?

Még tanít most is? Mégis milyen jellegű az a hír?

2013. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat...ezt kihagytam. Én lány vagyok Ő pedig férfi. A betegségéről beszélt nekem.(csak nekem) Nagyon aggódom érte! :( Ez tölti ki minden gondolatom. Másra nem képes az agyam. Szinte csak vegetálok.
2013. ápr. 12. 18:18
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy igen tanít. Meg egy évünk van. Most 11-es vagyok :/
2013. ápr. 12. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

milyen a betegsége?

gyógyítható? vagy nem lehet előre tudni, hogy meggyógyul-e?

2013. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudnak hogy valami ízületi probléma. Mivel tanár nem mehet hosszú szabadságra vagy ilyesmi szóval nyárig nem fog kiderülni sajnos. Nem tudom mi lesz velem addig de talán akkor sem leszek jobban ha kiderül a betegsége mart akkor meg azon fogom emészteni magam. Szóval sehogy sem jó...
2013. ápr. 18. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!