Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szükségem lenne egy imára....

Szükségem lenne egy imára. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátom megint nagyon beteg lett. Már nem tudok mit tenni, úgy értem nincs más dolog a kezemben. Nagyon szeretem és féltem őt...kérlek valaki segítsen! :(

2013. jún. 21. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan mond el szívből, a saját szavaiddal Istennek az imát. Ugyan olyan értékes, sőt őszintébb, mint egy előre megfogalmazott! Isten áldjon téged és a barátodat :)
2013. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) az nem baj ha nem mondom hangosan, hanem inkább csak mormolom?
2013. jún. 21. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem baj :)

A szándék számít.

A legjobbakat kívánom nektek!!

2013. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az Ő nevében is. :)
2013. jún. 21. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem baj, ha hangosan mondod, gondolom, ha a barátaiddal beszélsz, nekik sem csak mormolsz.
2013. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egyedül lennék itthon. a saját megnyugvásomra(is) csinálnám. már nem tudom mit tehetnék....meggyógyítani nem tudom. nagyon el vagyok keseredve.
2013. jún. 21. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld támogatni amiben csak tudod! Állj mellette mindenben, az biztosan nagyon sokat jelent neki :)
2013. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem, csak egy pici baj van: ő a tanárom....ez sokaknak nem tetszik :(
2013. jún. 21. 13:59
 9/9 Béla7 ***** válasza:

Rá se ránts, nekem is van olyan barátom, akit nem néz jó szemmel a többi haverom (azaz nagy részük), nekem mégis ő a legértékesebb, mások véleménye meg nem érdekel. Mert ő barát, a többi meg csak haver.


Egyébként teljesen egyetértek az elsővel, imádkozz a saját szavaiddal. Az sem baj, ha nem hangosan, csak magadban mondod... a lényeg, hogy szívből legyen :)

Kérj másokat is, hogy imádkozzanak érte :)

2013. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!