Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A buta embereknek honnan van...

A buta embereknek honnan van ekkora önbizalmuk?

Figyelt kérdés

Tényleg elképesztő, hogy akár itt, egy-egy kérdésnél, de a valós életben is mekkora önbizalommal állítják a hülyeségeiket. Ha nem tudnám, hogy teljesen értelmetlen dolgot beszélnek, komolyan elhinném nekik...

Egy idő után nem tűnik fel, hogy kb. mindig bebizonyosodik, hogy nem volt igazuk?


2014. febr. 2. 22:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Mert az okosak tele vannak kételyekkel, a hülyék meg holtbiztosak mindenben!!!
2014. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik az, hogy ha valaki tényleg buta, az nem tudja magáról. A másik az, hogy nem csak egy igazság létezik.
2014. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Ha meghalsz az nem neked faj, mert te nem tudod h halott vagy. Ugyanez a helyzett a hulyekkel is:D
2014. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert el tudják hinni a butaságokat, hülyeségeket is.

Amúgy én inkább lennék buta és boldog, mint okos és boldogtalan /ami most vagyok, legalábbis a legutóbbi biztos igaz/.

2014. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Az itt feletett kerdesek kozott nagyon sokszor olvasom a kerdesekben a kb. roviditest, pedig semmi helye a kerdesben. Ez is egyfajta butasag.
2014. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5: csak amennyire az ékezetek hiánya.
2014. febr. 2. 23:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem állítom, hogy én minden hibától mentes vagyok, vagy hogy ismerem az abszolút igazságot. Viszont vannak esetek, amikor létezik objektíve jó és rossz válasz.
2014. febr. 2. 23:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem tudják magukról, hogy azok. Azt hiszik, hogy a társadalomról, a világról alkotott képük helyes, rendíthetetlen, és hiába próbálnál velük vitatkozni, az agyuk megragad egy olyan szinten, ami után képtelenek gondolkodni, továbbra is a saját igazukat védik, habár, érdemben nem tudják alátámasztani a miértjét.


#5 A hozzád hasonló, mindenben a hibát leső grammar nazi-k sem tartoznak az okosabb közé..

2014. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

Ha Teged az ekezetek hianya zavar az olvasasban akkor mar regen baj van.

Sajna nem tudok technikailag ekezeteket irni.

2014. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem is allitottam, hogy okosabb vagyok.

Nem keresem a hibakat, csak ez nagyon zavar.

Meg van par ilyen: koszcsi, szercsi, lavcsi, telcsi stb.

2014. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!