Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a buta, suttyó...

Szerintetek a buta, suttyó emberek tudják magukról hogy azok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
nem
2014. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző,hiszen általában nekik van a legnagyobb önbizalmuk.
2014. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudnák, hiszen buták.
2014. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát passz. Én egyszer ismertem egy nagyon aljas, suttyó, ostoba parasztot aki 2 évig szívta a véremet.

Róla kiderült végül, hogy tudja magáról, hogy milyen. Ő vallotta be és még büszke is volt rá.

2014. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés, mert az okos emberek sem mindig tudják magukról és sok elmebetegség (viselkedési zavar) is van, amiről a benne "szenvedő" nem tudja, sőt nem is érti, hogy neki olyanja van.
2014. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van amelyik tudja és direkt viselkedik suttyón, mert megcsömörlött a világtól.
2014. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nem tudják!!!:)

Személyes tapasztalatom konkrét emberekről és látom,hogy fogalmuk sincs milyenek.Csak vannak és élnek ahogy nekik jó.

2014. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Az a legrosszabb, hogyha nem tudja valaki saját magáról hogy egy hülye bunkó. Na az tényleg az is. Viszont vannak olyan emberek, (ők emberibbek) akiknek tényleg nincs sok eszük, oktondiak, de mégis tudják magukról mindezt. Tehát tisztában vannak a képességeikkel. Én is ismerek ilyen embert. Nekem semmi bajom nincsen vele, nem szemétkedik, dolgozik rendesen, viszont az IQ szintje a béka segge alatt mozog szegénynek.
2014. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyet ertek a 3. valaszadoval . En is ismerek egy ilyen parasztot.Nemtorodom gane ember .Tobb tantargybol is megbukik sot meg buszke is ra. Terjek vegre a lenyegre szerintem 70%-a tudja, hogy buta.
2014. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!