Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor miért zavarja az,...

Most akkor miért zavarja az, hogy van egyéniségem?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban, akinek mindig segítettem, lemásolhatta a házit, nélkülem 3-as dogákat írt volna. Összevesztünk,és folyton azt mondogatja, hogy csak teszem az agyam h a barátnőimnek (akiket ovi óta ismerek) bejöjjek. Mert okos vagyok, de szeretem a vicces dolgokat, meg baromságokat, meg unikornisokat, ilyesmik... Maga mellé állította az egyik régi fiúbarátomat, és most együtt támadnak. Nem nagyon tud meghatni, hogy elméletileg "teszem az agyam", de ilyenkor én sülök be, mert egyszerűen nem tudok mit mondani. Mivel vágjak vissza neki?

Egy nyávogós, anyuci mindent megad, kivételezzetek velem lányról van szó, aki ha velem veszekszik is csak arról tud beszélni, hogy a legjobb barátnőm milyen szemét velem (hát k*ára nem), de amikor kell, akkor ráuszítja a barátnőmre az ő netes barátnőjét, aki a külseje miatt becsmérli az én barátnőmet.

Remélem érthető volt. :)



2014. febr. 3. 21:31
 1/5 balazs2001 válasza:
pl: ne mássz bele az én életenbe ha neked nincsen! Remélem jó
2014. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát...ez a tipikus 13-14 éveseknek való sablonduma :D de azért köszi :)
2014. febr. 3. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked még nincs egyéniséged, és ha így marad a gondolkodásod (amit igen jól türköz a pl. a helyesírásod), akkor nem is lesz soha.


Olvass sokat, ha annyira okos vagy, akkor ne anyuci elkényeztetett kismajmaival foglalkozz, hanem a képességeid szerint élj. Ekkor lesz esélyed arra, hogy egyéniséggé válj.

2014. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

képzeld, olvasok könyveket, helyesírási hibát pedig nem találtam a szövegben, max. az, hogy a "hogy"-ot h-nak írtam :D

Amúgy meg van egyéniségem, mindenkinek van, csak változik ahogy nő fel.

2014. febr. 4. 18:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, és egy kis faluban élek, ahol mindenki mindenkit ismer, 23-an vagyunk az osztályban és mellette ülök. Nem tudok nem foglalkozni vele :D
2014. febr. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!