Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz egy ilyen emberrel?

Mi lesz egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, nem akarok panaszkodni, de nem találom a helyemet sehol sem, nincsenek barátaim, 3-szor buktam meg, nem fogok tudni leérettségizni sem. Most akkor hajléktalan leszek? Nekem úgy is jó végül is. Én nem akarok iskolába járni és majd dolgozni, és olyan dolgokat csinálni, amiket nem szeretnék, inkább akkor megyek az utcára.
2014. febr. 4. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
hajrá.
2014. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őőő oké. Egyéb kérdés?
2014. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak magammal beszélgetek.
2014. febr. 4. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuper, egy újabb jövendőbeli bűnöző. Az utcán mit fogsz csinálni, magányos kisöregeket versz meg a nyugdíjukért? Csöves nőkkel fogsz dugni, akik büdösek mint te, vagy a normálisakat fogod megerőszakolni? Minek élsz..?
2014. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komoly életcéljaid vannak. Az ilyennek kár élni. Sajnálom a szüleid, hogy egy selejtet neveltek fel.
2014. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom őket.
2014. febr. 4. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!