Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Király lesz, megindul a suli...

Király lesz, megindul a suli és egy csomó oylan emberrel leszek körülvéve akik csak felszínes barátságokra vágynak, hogyan érezzem jól magam velük?

Figyelt kérdés

mások, haveri kapcsolatokra "gyúrnak"


persze minden reggel kézfogás minden oks. de amikor elkezdenek egész nap hülyülni sokszor nem bírom őket


1-2 gyerek van akivel jókat tudok dumálni, de sajnos ők meg a másik véglet akik gépezősek,nem volt barátnőjük..és ez olyan rossz


mintha a kettő között lennék valahol ,de aligha találok hozzám hasonlót


a kérdés hogyan érezzem jól magam ha suliba vagyok?

18f


2011. aug. 31. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Dumálj a kockákkal és bulizz a többiekkel ha neked ez kell :D
2011. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a 2 között voltam, persze a kockákkal is buliztam velük is hülyültem rendesen, a többiekkel az volt a bajom hogy ha rossz napjuk volt akkor mindig valakin levezették a dühüket tehát rá szálltak egy gyerekre aki alapból nem tehet arról hogy szótlan meg visszahúzódó mivel kiderült hogy van egy betegsége de ezt szinte senki nem volt képes felfogni az osztályba. Persze a nagy baromkodásokba nem nagyon voltam benne mert kerültem már bajba ilyen ügy miatt hát ez van. A lényeghogy barátkozz a kocka haverjaiddal is persze meg 1-2 bulizossal is akik normálisabbaknak tűnnek ha bulizni is akarsz.
2011. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akarok bulizni ,de velük is csak pár feles után érzem jól magam.:S


nekem ők túl lesz.rom típusúak,nem szimpatikusak. de mivel ez a helyzet továbbra is barátkozni fogok velük mivel nem tudok mit csinálni:\

2011. aug. 31. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy dolgot azonban ne felejts :D eredetileg a suli nem haverkodásra való, főleg a korodból ítélve gondolom neked vagy most lesz érettségi vagy lehet tovább is tanulsz :P akármelyik is tanulni is kell
2011. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jájjj.dejófej vagy. am ez még nem az az év nekem

jah értem de ha nincs ember akivel jól érzem magam, magyarul sz.r kedvel járok oda akkor nem sok jót remélhetek a tanulásban..:S

2011. aug. 31. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!