Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sem normális...

Szerintetek sem normális dolog az, hogy annak ellenére, hogy szeretem a férjem, szeretek tetszeni az olyan férfiaknak, akik az én szememben is vonzóak?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint nem az és nem kéne, hogy egyáltalán mást is észrevegyek a férjemen kívül.

Egyébként soha nem csaltam meg és nem is akarom. Gyerekkorunk óta szeretjük egymást, ő az egyetlen férfi az életemben, de nekem igenis fontos, hogy tetszek a férfiaknak vagy nem is tudom, hogy fejezzem ki magam. Szükségem van visszajelzésre, hogy megerősítsem magam...


2014. febr. 6. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
természetes vágy, ha nem lépsz át egy határt (ha nem viselkedsz mással kihívóan, úgy, hogy azt érezze rád mozdulhat)
2014. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
tudjuk hogy minden nő lotyó úgyhogy normális.
2014. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretek tetszeni másoknak, de nem csak a férfiaknak, hanem a nőknek is. Azonban más férfiak nem vonzanak, még 13 év házasság után sem, számomra a férjem a "nagybetűs" férfi.
2014. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj,a házasságot nem a természet találta ki....
2014. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!