Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megváltozott a legjobb barátnő...

Megváltozott a legjobb barátnőm mit tehetnék? 13/l

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm egy évvel fiatalabb nálam 6.-os távol lakik tőlem. Lett egy új szomszédjuk egy idősek és annak a csajnak be van festve a haja halálra sminkeli magát stb. A barátnőm nagyon kedves volt szép barna haja volt de ő is befestette a haját elkezdte magát sminkelni stb.teljesen megváltozott nemsokára jön hozzánk!És nem tudom hogy mit tegyek!Szerintetek?
2014. jan. 12. 21:10
 1/1 anonim válasza:
probálj vele beszélni ha meg nem megy .. mindenki a saját hibájábol tanul...Tudodm hogy ilyenkor minden lány bele csöppen egy olyan világba ahol tele helyesebbnél helyesebb srácal és akk megy a drog a pia a cigi tudom sajnos énis a mai napig igy vagyok...De nehéz tölük el szakadni...Mond meg neki hogy ha velük akk engem feljets el..:( Remélem segiteni tutam.:*
2014. jan. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!