Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy leszálljana...

Mit csináljak hogy leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés
m15 éves fiú vagyok és a suliban belszólnak nekem a hajfestés miatt és melegnek gondolnak.Pedig én a lányokat szeretem és én szoktam a legtöbbet csajozni.Mit tegyek hogy leszálljanak rólam és ne higgyék azt hogy meleg vagyok?Komoly válaszokat szeretnék :D

2014. febr. 7. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha komoly választ akarsz, akkor már ne festesd a hajadat, nem tesz jót,idõsebb korban a hajad is kihullhat.Ez komoly, állitólag csak 18éves kortól lehet festeni a hajat.
2014. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Miért fested a hajad ilyen fiatalon? Őszülsz már? Szerintem, ha nincs komolyabb indokod rá, akkor egyszerűen hagyd abba, változtass picit a stílusodon.


Egyébként sajnos nem tudsz semmit tenni,mivel mindig azt piszkálják az emberek, aki valamiért más. Próbálj magabiztosan viselkedni, észre se vedd, hogy beszólogatnak. Egyszer majd megunják, ha látják, hogy nem veszed fel!


21/L

2014. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy befested a hajad, tudod, és vállalod, hogy kirívó, különc legyél. annak pedig következménye, hogy beszólogatnak, piszkálnak. Miért csodálkozol ?
2014. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!