Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz hogy a negyed életemről...

Gáz hogy a negyed életemről senki sem tud?

Figyelt kérdés
11 éves fiú vagyok. Visszahúzódó a természetem. Emiatt negyed életemről csak én tudok. Géppel kapcsolatos. De most elmondok 1-2 "titkot" először is megismertem egy kedves videós lányt. (nem vagyok belé szerelmes) Videózok már kemény 2 éve 10.000 Feliratkozóm van. De ezt hagyjuk. Segítsetek, ez gáz vagy nem gáz? Legyek nyitott könyv, vagy ne?

#internet #visszahúzódotság
2014. febr. 8. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell titkolózni, de nem is kell a világgá kürtölni a dolgokat. Az egyensúlyt kell megtalálni, mint annyi minden másban is az életben.
2014. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló titkos élettel rendelkezem, viszont rólam az emberek csak 5 százalékot tudnak. Rossz-e? nincsenek barátaim, nincs senkim, mégis teljes életet élek, tehát én nem bánom. Gondolkozz el rajta, h fontosak-e, h legyenek barátaid meg ilyenek vagy nem. De javaslom inkább az arany középutat.
2014. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!