Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Súlyos következményekkel jár?

Súlyos következményekkel jár?

Figyelt kérdés
Elég régóta edzek már, volt egy nagyobb megfázásom, és legyengültem, azóta nem megy úgy az edzés ahogy eddig, kb 1,5 hétig voltam ágyban, és hiába erőlködök, viszek bele mindent, nem tudok visszaállni, és már egyre fáradtabb vagyok, jobban kimerít szinte minden, nem csak edzés téren de biztos annak is köze lehet hozzá hogy abba hagytam kb másfél hétig, mit gondoltok , mit kellene tennem?

2014. febr. 8. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

ez a túledzés.

egy rendszeresen edző embernek alapból triplája a vitamin igénye,szóval ha eddig nem volt,akkor tápkieg boltban vegyél extra dózisú multivitamint pl multi pro,meg hozzá 1000mg-os c vitamint.

az étrend alap egy sportolónál,ahogyan a kalória számolás is,esetleg növeld a ch-t ha erőtlen vagy.

az edzéshez meg fokozatosan állj vissza ne hirtelen.

2014. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!