Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik mostanában váltok/váltato...

Akik mostanában váltok/váltatok önállóvá. Ti is jobban megbecsülitek, amit saját pénzen vesztek, mint korábban, amit a szüleitektől kaptatok?

Figyelt kérdés

Legyen az tárgy, vagy akármi.

Csak arról jutott eszembe, hogy korábban, amíg szüleim fizették pl az angol óráimat, a legkevésbé sem érdekelt a dolog.

Most elkezdtem tanulni megint valami mást meló mellett, amit most már saját zsebből fizetek (így jobban is érzem az értékét), és nagyon lelkiismeretesen tanulok, ha már fizetek érte, és csinálom.

De gondolok itt arra is, ha vesztek magatoknak valamit, telefont, számítógépet, ruhát stb.


2014. febr. 9. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy természetes folyamat. Akkor van baj, ha az ember a sajátját sem becsüli meg.
2014. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azokkal ugyan az van.Tök természetes. Sőt mikor az első autómat picit megkarcolták még sírtam is.
2015. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!