Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján bíztok meg az...

Mi alapján bíztok meg az emberekben?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Az alapján, hogy megismerem őket és eldöntöm, hogy megbízható-e, vagy sem, azt pedig úgy lehet, hogy esetleg kisebb dolgokat, vagy személyes infókat megosztasz vele és kiderül, hogy mihez kezd azokkal.
2014. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Először tesztelem a megbízhatóságát valami kis dologgal. Aztán kezdek csak komolyabb dolgokat/titkokat rábízni, ha már bizonyított.
2014. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Megbízni az emberekben csak tapasztalat alapján lehet. Ismeretlenről lévén szó -gondolom- én személy szerint a azokban biztos nem bíznék meg, akik kérnek valamit egyből, elletmodásba keverednek, ránézésre unszimpatikusak, nem tudsz vele egyhullámhosszra vergődni, esetleg lenéz, vagy fellengzős, ilyesmi.

Ha egy ismeretlen ember neked unszimpi, hallgass a megérzésedre! Esetleg informáld le!


Szerintem.

2014. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 *Nekomimi* ***** válasza:
0%
Ha az illető elárul magáról bizalmas infókat, amiket nem szokás mindenkivel megosztani, akkor már úgy érzem bízhatok benne és én is megosztok vele bizalmas információkat.
2014. febr. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én már semmi alapján, olyan sokat átvertek, kihasználták a jószívűségemet, hogy már eleve gyanakvó vagyok mindenkivel szemben. Sokat le kell tenni az asztalra annak, akiben megtudjak bízni. Persze sosem mutatom, sosem hozom a tudtára, hogy bizalmatlan vagyok vele kapcsolatban, hadd legyen csak abban a tudatban, hogy naivan állok hozzá. Szeretem manipulálni őket, így a saját csapdájukba sétálnak bele. Már ha olyan emberekről van szó ugye, akik erre rátermettek. Önző világban élünk, mindenkit csak a saját célja vezérel, nem számítva, hogy kin tipor át és hogyan. Ezért már óvatos vagyok az emberekkel szemben, színlelem azt, hogy milyen jóban vagyunk, azt mondom, amit hallani akar, s így derül fény az igazi énjére.
2014. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

10:04-esnek:


Okos, nagyon okos. :) De igazad van, néha kell egy kis csel, hogy megismerd az illető valódi énjét. A mai világban már szinte senkiben nem szabad megbízni, hiszen még a saját rokonai is képesek sokszor átverni az embert. Nem írtad, hogy fiú vagy, vagy lány, de szerintem inkább lány. Valahogy nekik több eszük van az ilyen dolgokhoz. ;-) /39F/

2014. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolván 26\L
2014. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Köszönöm, akkor jól sejtettem. :)
2014. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

Az előző vagyok:


Bár kíváncsi lennék rá, hogy velem mire mennél, mert én aztán tényleg mindig csak az őszintét mondanám neked, még akkor is, ha esetleg kényes vagy ciki az a bizonyos dolog... ;-)

2014. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hmmm, manapság már nem igazán derék dolog őszintének lenni, kicsit mások már az értékrendek ;) Mire mennék veled, ha őszinte lennél? Akkor még nagyobb kihívás lenne számomra, mert biztosan nem feltételezném rólad ezt. Ámde szeretem a kihívásokat, ami az emberi elme, jellem kutatását illeti.
2014. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!