Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kivel fordult már elő vagy...

Kivel fordult már elő vagy van ilyen helyzetben? (Lenn bővebben)

Figyelt kérdés
Annyira nem jön semmi össze az életben se munka, se barátok, se szerelem, semmi, hogy már annyira egysíkúvá és érzéketlenné váltatok a világ felé, hogy már szinte semmi nem hat rátok és nem érdekel senki titeket? Nem érdekel mások baja, nem érdekel ha mások mennyire rossz helyzetben vannak az sem érdekel ha valakit netán megbántanék és hogy érezné magát, az sem érdekel már mit gondolnak rólam, úgy érzem soha nem talál rám az igazi sem, és hogy 100 munkahelyből egysem sikerült eddig. Önbizalmam a padlón semmi értéket nem érzek magamban, úgy érzem semmiben nem vagyok jó és kiemelkedő. Ki van még így ezzel?

2014. febr. 11. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia Sorstárs!

Immáron 4 éve küzdök ezzel az állapottal.Se pénzem,se posztóm.Eltartott vagyok.:( :( Nagyon tud ez dühíteni,hogy senki sem tud rajtam segíteni.Nagyon hosszú történet az enyém

2014. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Itt is leírhatod é meghallgatlak én is érdekel. És privátban is írhattok. :)
2014. febr. 11. 22:16
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem jó néha megosztani valakivel ezeket a dolgokat mert könnyít az ember lelkén. Ezért is írtam ki ezt a kérdést.
2014. febr. 11. 22:17
 4/16 anonim válasza:
először is: az önéletrajzod nézesd át valakivel, aki tényleg ért hozzá, sok múlik rajta, hogy jól legyen megírva. több infó nélkül ennél többet nem tudok segíteni a munkahelykeresésben. ha megteheted, keress új hobbit, sportot, tanfolyamot, bármit, ahol ismerkedhetsz emberekkel. de ha egy (vagy több) régi baráttal veszed fel újra a kapcsolatot, csak dobsz neki egy mailt vagy valamit hogy régen beszéltetek, és eszedbe jutott hogy mi lehet vele, az is enyhíthet a magányodon. ha jól alakul, szervezhettek programot is. és amúgy is, sportolj, mindenképpen sportolj, bármit, jót tesz az önbizalmadnak is, és tudom furán hangzik, de a hangulatodnak is jót tesz a mozgás közben a testedben termelődő kémiai anyagoknak köszönhetően. csak elkezdeni nehéz! +1 tipp: menj el önkéntesnek egy helyi szervezethez aminek egyetértesz a céljaival, így megismerkedhetsz emberekkel, akik hasonlóan gondolkodnak mint te, és nem érzed majd haszontalannak magad, nem ülsz otthon tétlenül és túlagyalva az életed, sőt akár még az önéletrajzodban is jól mutathat. remélem hasznát veszed, szép estét! :)
2014. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sportolni akarok ha jobb idő lesz :) Önkéntes dologra is gondoltam de mivel vidéki vagyok itt nincs ilyen lehetőség utazásra meg nem telik sajnos. Így ezt nehéz lenne megoldani az Önéletrajzomba meg nem sok mindent tudok még írni mivel csak 25 vagyok és még nem dolgoztam rendes munkahelyen nem számít hogy 2 szakmám van érettségivel sajnos nem sokat számít és ezt nem nagyon lehet szépíteni hazudni meg nem akarok benne. Köszönöm a választ :)
2014. febr. 11. 22:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Közel vagyok ehhez a helyzethez. Csak nekem a legnagyobb bajom a másokkal való kommunikálás, vagy csak egyszerűen másokkal együtt lenni. Ugyanis még azoknak az embereknek a társaságában is tudok elég furcsán és illetlenül viselkedni /nem szándékosan/, akik nem is teljesen idegenek. Én konkrétan nem látom értelmét az életemnek. Erre szokták mondani, hogy felesleges, önpusztító hisztizés. Lehet hogy igazuk is van.
2014. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 walk w1th mee ***** válasza:
ezen a kérdésen is megmutatkozik hogy lehet érettségid ha nem vagy életre való..
2014. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6-os ez nálam is van.

Érettségi:A mai napig bánom,hogy akkor bementem vizsgázni,amikor a tanárok odaengedtek

2014. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7-es ez azért van mert minden a mai világban azon múlik hogy hogy nézel ki és hogy mennyi barátod van meg kapcsolatod. Ha egyikben sem vagy jó akkor nem tudsz az életben boldogulni.
2014. febr. 12. 18:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Én szeretlek titeket!!Fogalmam sincs kik vagytok,honnan jöttetek,mit birtokoltok vagy mit nem,mit szerettek,vagy mit nem ....a büdös életbe, nm érdekes...nem számít!! szeretlek titeket,mert egyediek vagytok,mert azok vagytok akik csupa jó dolgokkal és rosszakkal együtt, és mert szerethetők vagytok..és mert nem kell ok, hogy szerethessek valakit valamiért...nem kell megfelelni, csak szeresd önmagad végre,úgy ahogy én szeretlek titeket!!... feltétel nélkül!!értitek??
2014. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!