Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért én vagyok a fura idegen...

Miért én vagyok a fura idegen mindenütt, akit nem tudnak hova rakni az emberek? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Igyekszem, hogy soha senkit ne bántsak meg a teljesen más nézeteimmel, mert tökéletesen máshogy, kicsavart módon látom a világot. Csak a fura idegent látja bennem mindenki, már az óvodában is rögtön az 1. nap után külön asztalhoz ültettek... Soha nem volt padtársam.

Ha próbáltam barátkozni az emberekkel, elutasítottak vagy kihasználtak, ha végigmentem az utcán/ iskola folyosóján, nem volt olyan, hogy ne néznének meg az emberek és ne súgnának össze a hátam mögött.

Sokan félnek tölem, amit szintén nem értek, mert a légynek sem ártanék.

Örökké csak az oda nem illö fura alak leszek mindenütt??

Mit tehetek? A személyiségemmel és a pici antiszocialitásommal még nem bántottam senkit. Akkor miért kötnek belém, és utálnak?



2014. febr. 12. 09:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
idk
2020. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!