Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem, úgy hogy senki...

Miért érzem, úgy hogy senki figyelmére nem vagyok méltó?

Figyelt kérdés
Mindenkinek segítek,szeretek mindenkit,nem vagyok személy válogató,mikor idegesek,akkor is mindig nyugodt vagyok és nincs sosem harag bennem,még azután sem hogyha komolyabban megsértenek lelkileg,kihasználnak,de még ezt sem úgy fogom fel..segítek,szeretek,gondoskodok,védek,küzdök,de ha segítség kell,ha elfáradtam,ha csüggedek,vagy nehéz a világ nincs kihez odamennem... leginkább nincs minek,kinek éljek (ebből is felállok sokszor),szeretetre vágyom,amiből a nehézségeimből erőt merítek vége mikor elfáradok,de nincs senki akiről gondoskodásért,és figyelemért cserébe töltődés által tudok...mindenki kisétál az életemből,vagy részt sem vesz benne,megbánt...elcsüggedtem...pedig áldás vagyok másoknak de így hogy??

2014. febr. 13. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
26
2014. febr. 13. 18:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon önbizalomhiányos vagy,de ez teljesen paradoxon,mert közben egy kis beképzeltséget is érzékelek..hm..kérd ki magadnak,ne engedd magad kihasználni!
2014. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben beképzeltség, csak az emberek nem érdemlik meg, hogy jó legyél velük ezek szerint. Pedig aranyosnak tűnsz.
2014. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Törődök másokkal,legalább kapok vissza valamit,ha nem tenném vagyis nem engedném magam kihasználni...akkor ennyit sem kapnék...rosszabb volna...törődésért cserébe,hagynom kell hogy adhassak..ez is paradoxon...nincs önbizalomhiányom csak szeretethiányom..köszi hogy írtál:))
2014. febr. 13. 18:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is megjártam már. Főztem, palacsintát sütöttem, képet festettem valakinek, aki meg sunyi módon kisétált az életemből.
2014. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4 -es Ez nagyon jól esett most és a többieknek is...ha másért nem ezért kiírni már megérte!!Köszönet!!:))a tanácsért is!!Viszont érzem én is a kedvességet!!:)
2014. febr. 13. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:
És most van elegem ebből, nem leszek bohóc többet!
2014. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:)
2014. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
6-os ismerős érzés,együttérzek!!Fel a fejjel,tényleg nem érdemelte meg a törődésedet...az ilyen emberek érdekemberek...Nézz előre!!Ölelés!:)
2014. febr. 13. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!