Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bízom senkiben. Mihez...

Nem bízom senkiben. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Egy-két éve tart ez az állapot, egyszerűen nem tudok megbízni még a saját anyámban sem. Azzal kezdődött, hogy azok, akiket a barátaimnak hittem, ellenem fordították az egész osztályt. Plusz anya mindenfélét elfecsegett, amiket nem kellett volna. Tudom, hogy az anyák mindig ezt csinálják, de ez már durvább volt.

Pár napja naplót vezetek, de a gondolataimat nem akarom beleírni, mert félek, hogy valaki elolvassa.

Barátaim egyáltalán nincsenek, pontosan ezért.

14/L vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 14. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
nem rosszakarva írom, de talán a pszichológus segítene... figyi, ne az oszt. társaiddal barátkozz akkor, hanem más osztályokból másokkal :) hidd el, nem csak te vagy így... fél évvel ezelőtt (új suliba mentem), nekem sem voltak barátaim... de kezdtem kinyitni, egyre többet beszélni, véleményt mondani :) lassan kialakult a baráti köröm... talán a suliváltás (mondjuk jövőre is tudsz) egy jó megoldás lenne szerintem :) új esély, új barátok
2014. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vezetem a naplómat,hogy a számítógépbe írom,és jelszóval védem.Így nem tudja elolvasni illetéktelen
2014. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, én két hónapja váltottam sulit, de még így sem lettem nyitottabb. Egy lány áll velem szóba, de annak másik barátnője van.

6.-ban pontosan ugyanezért jártam pszichológushoz, de ő meg azt mondta, nem velem van a baj. Ezt erősen kétlem, de mindegy.


2. válaszadó: igen, azzal én is próbálkoztam, de nincs annyi időm a gépen, hogy naplót is vezessek. Egyébként pont ma mesélte a matektanárom, hogy a Google évek óta nyilván tartja az összes ember összes tevékenységét és azok kitörölhetetlenek. :)


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 15. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!