Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El lehet fojtani, inkább...

El lehet fojtani, inkább tüntetni bizonyos érzelmeket?

Figyelt kérdés
Egy ideje már van bennem egy érzés, folyamatosan a múltam és hátterem miatt, mintha megfulladnék tőle. Egy ember volt, akiben bíztam annyira, hogy elmondjam Neki, azóta elhidegült tőlem. Azt mondta, mondjam nyugodtan, megkönnyebbülök tőle, aztán egy idő után azt mondta kb.: bocsi, visszatartasz és sosem akartam, hogy elmond ezeket, csak nekem fájtak. Meguntalak, nem szeretnék többé beszélni veled. Konkrétan megalázott :( Szóval, van valami mód, hogy ezt a folytonos érzést eltüntessem magamból? Néha sikerül egész vidámnak lennem és megfeledkeznem róla, de egy idő után visszajön és szétesik minden. Bármilyen ötletet szívesen várok, nagyon nehezen kezelem az érzéseim. Az pedig, hogy tereljem el a figyelmem, nem megy, ez már inkább ,,fizikai érzésnek/fájdalomnak" írnám le. Őszintén, bármi tanácsot szívesen meghallgatok, Ti hogy kezelitek ezeket?

2014. febr. 14. 22:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne érdekeljen az az ember,aki ezt mondta! Én vagyok az,aki mondta,h ha akarsz,írj. Ha nem hallgat meg,illetve ezt mondta,attól neked még u.olyan rossz. Ha ő ezt mondta,hát hagyd őt ,nem igaz barát. Le kell sz.rni. Lesz majd más. Ez csak saját magáról állított ki szegénységi bizonyítványt!
2014. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!