Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a franc bajuk van azoknak...

Mi a franc bajuk van azoknak az embereknek, akik minden 5. mondaton elröhögik magukat? Nem hiszem, hogy "életvidámak".

Figyelt kérdés

Mert az, nem hiteles, hogy monden 5. mondatomon szakadnak! Egyik ismerősöm is ilyen, mentünk vele valamerre, mondom, hogy "lehet a buszt már nem érjük el!" erre elkezd röhögni, és ismétli mint egy papagáj: "Nem érjük el! xDDDD"


És ezt csinálják. Mond az ember egy hétköznapi mondatot vagy meséli mi történt vele tegnap, erre röhögnek minden mondaton, és ismétlik egy részét!


Ezeknek mi a franc bajuk van? Ne mondja senki, hogy csak életvidámak, mert minden 5. mondaton majd megszakadni nem hiszem, hogy annyira vidámság!



2014. febr. 18. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerem ezeket az embereket! Szerintem ezeknek elpattant valami az agyukban! Tök mindegy hogy miről beszélsz mindig röhögnek! De ezt így kell elfogadni! Nem tudsz velük mit csinálni! Mindenkinek más más beütése van!
2014. febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aranyos a kérdés :). Nekem eléggé gyakran szokásom az, hogy mosolyogjak mondatok végén, de csak akkor, amikor annak helye van és mindenképpen diszkréten. A következő jelektől én is falramászok amúgy: ":DDDDDD", "!!!!!!", ":))))))".
2014. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek a hangulata erősen ingadozó,azok közül akiket itt leírtál,gondolj bele hogy otthon időnként talán annyira úrrá lehet némelyikükön a bánat hogy élni sincs kedvük.
2014. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen agyhalott ismerősöm,aki azzal b*sztatott mindenkit,hogy hülyére vette őket.Ez úgy nézett ki,hogy mondtál neki valamit,és akármit válaszoltál rá,elkezdett röhögni,utána ismételni amit mondtál...


Volt egy másik ismerősöm,aki viszont kínjában röhögött mindenen,tök erőltetetten.Róla tudom hogy nem rajtam röhög.

Azt viszont nagyon nem bírom amikor lenéznek,és amiatt.Utána meg nem értik hogy tűntem el ilyen gyorsan,nem lesz kit szívatni...

2014. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az osztályunkban is van egy csaj, aki mindig röhög..basszus bemegyek valamelyik nap a suliba, erre így köszön nekem, mondom szia. és elkezd röhögni azon, hogy visszaköszöntem neki...vagy amikor a tanárok kihívják órán a táblához, akkor is majdnem összeesik a röhögéstől. már meg is kérdeztem egyik barátnőmtől, hogy az a csaj fogyatékos-e, hogy mindenen röhög, erre elkezdi, neeeem, dehogyis, ő csak azét röhög mindig, mert ezzel leplezi az idegességét. hát nem tudom, szerintem nem lehet túl ideges, ha direkt ő maga hívja fel magára mindig a figyelmet, reggelente is mindig úgy jött be a terembe, ahol épp voltunk, hogy elkezdet oribálni torka szakadtából, hogy mindenki csak rá figyeljen. úgyhogy én úgy vagyok vele, hogy szerintem egyszerűen csak debil, nem éri meg vele foglalkozni :3
2014. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!