Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vasútállomásokon sok ember...

Vasútállomásokon sok ember között néha olyan érzésem támad mintha pár perce valaki jól elmondta volna nekem, mennyi mindent rosszul csinálok és mennyire nem vagyok jó, és h éppen akkor is valami rosszat csináltam. Ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Érhető? szóval egyszer csak azon kapom magam, úgy érzem magam, mintha pár perce valaki jól kiosztott volna. Úgy élem meg, hogy akkor pár perce ez megtörtént. De tudom, hogy nem történt meg és hülyeség és azt se tudom, ki tette volna akkor. Tudom, ha tudathasadásos lennék, akkor azzal nem lennék tisztában... de mégis, ez mennyire durva? üldözési mánia? racionálisan tudom h nem igaz, de nem így élem meg. remélem, érthető voltam.

csak mert kicsit "félek" attól h innen csak egy kis lépés h hangokra is emlékezzek amikor leordították a fejem...


2011. ápr. 23. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:

én is már kicsit félek a vasútállomásokon de azért mert velem valóban megtörtént h idegen leordította a fejem.szerintem paranoia amikor sok ember között vagy.

talán próbálj meg másra gondolni ne arra hogy mikor kötnek beléd.

2011. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
skizofrénia
2011. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is van valami hasonlóm..normálisnak nem normális...ha zavar,menj el a legközelebbi pszichológushoz...megbeszélitek h mitől lehet,mit csinálj ha azt érzed,mire gondolj,stb..és minden oké lesz utána...
2011. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vasútállomásokon valóban sok gyökér van, lehet hogy csak meghallottad ahogy mások veszekedtek, észre se vetted, de a hangulat megmaradt.
2011. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!

am annyira nem is érdekel a dolog. csak miután többször előfordult, akkor figyeltem fel erre.

meg amúgy nem érdekel, kik vannak a vasútállomásokon, nem foglalkozom velük...

sok éve is volt vmi hasonló h azokat is ellenségemnek látok, akiket nem kéne...

meg összességében nem érzem jól magam emberek között sehol se igazán

dokihoz nem hiszem h elmegyek, bonyolult h miért nem

2011. ápr. 23. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem néha olyan a hangulatom, h indok nélkül azt várom h valaki odavág nekem v beszól és jól leteremt. Nem tartom ezt aberrációnak, csak egy érzelmi mélypont. Ált. ilyenkor szerencsétlennek érzem magam.
2011. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy gyerekkori, már nem felidézhető emlék visszahatása is lehet.
2011. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

17:12-nek: nekem is szokott ilyen lenni, aztán meglepődöm h másképp viselkednek velem mint várnám XD

2011. ápr. 23. 23:07
 9/9 A kérdező kommentje:
18:34-nek: lehet, ez elgondolkodtató...
2011. ápr. 23. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!