Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről, vannak...

Mit gondoltok erről, vannak így mások is?

Figyelt kérdés
Huszonéves szoboszlói srác vagyok.Olyan lányt keresek aki tudja kezelni és nem gond neki a helyzetem.Kezd zavarni hogy még nem volt semmi,idősödve egyre nehezebb lesz.Ennek oka talán csak annyi hogy bevagyok zárkózva,nincs kivel beszélnem,eljárnom.Nehezen barátkozok,akit megszeretek ahhoz általában ragaszkodok.Lányokkal sosem tudtam elbeszélgetni,nem kezdeményeztem.Ha valaki megtetszik nagyon zavarba jövök,már csak ha a közelemben van.Ha meg kell szólalni érződik a beszédemen is ez a zavartság.Előre tartok tőle mit gondolnának hogy még nem volt kapcsolatom.Ez a tapasztalatlanságom gátol bárminemű kapcsolat kialakításában.Biztos sokan vannak ezzel így mindkét nemből. Már ha leírtam megkérdezem.

2014. febr. 21. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan rágörcsölsz az egész barátnő-témára. Ők is ugyanolyan emberek, mint mi, csak őket mindenféle h*lyeség is érdekli, mint a cipők vagy kabátok. De ugyanúgy szeretik a filmeket, a jó kajákat, a sört, tudnak böfögni és kockulni.. Na amit ebből ki akarok hozni, hogy ne úgy akarj megközelíteni egy lányt, hogy te most jól odamész és felszeded, és ha sikerül, akkor elveszed, és ő lesz gyerekeid anyja, mint valami rossz filmes klisé. Csak barátkozz. Ahogy egy sráccal is tennéd. Dumáltok, lazultok, olyan dolgokat csináltok amit te is szeretsz, és ha szívesen csináljátok ezeket együtt, akkor idővel átalakulhat egy romantikus kapcsolattá.


Te is írtad, hogy “Nehezen barátkozok,akit megszeretek ahhoz általában ragaszkodok”. Ugyanígy kell a lányokkal is. Ahogy némelyik fiúval is összebarátkoztál, menni fog ugyanúgy lányokkal is.

A többi majd jön magától.

2014. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi,elég jól látod.
2014. febr. 21. 12:57
 3/14 anonim ***** válasza:

Vannak olyan típusú lányok, akik szeretik ezt a fajta kihívást. Nagyon jó érzés, ha segítesz feloldani gátlásokat másokban, és így teljesen új dimenziók nyílnak meg ugyanazzal a személlyel kapcsolatban. Remélem találkozol egy ilyennel, és megjön az önbizalmad is!

(amúgy én is ilyen vagyok, ha nem laknál ilyen messze tőlem, és nem lennék most foglalt szívesen találkoznék veled :))

2014. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezt jó volt olvasni,szívemből szóltál.Sokfélék az emberek,minden típusnak megvan a megfelelő párja.Nyilván a hozzád hasonlóak is fellelhetőek valahol.Sok valóságalapja van annak amit írsz,ha olyan mellé kerülök aki megért,ismer,elfogad,tud segíteni hogy fejlődhessek,mintha rögtön kicseréltek volna,más ember leszek mellette.

Felnézek rád amiért ilyen vagy és irigylem

2014. febr. 22. 07:47
 5/14 A kérdező kommentje:
a jelenlegi párodat,remélem meghálálja.
2014. febr. 22. 07:48
 6/14 anonim ***** válasza:

Biztosan vannak igy mások is, nem te vagy az egyedüli elveszettnek hitt eset a föld kerekén. :)

Lástd azokat, akik még 40-50 évesen is az anyjuk mellet élnek.


Nem tudom, mi okozhatja a gátlásodat a lányokkal kapcsolatban, ők is emberek (vagy angyalok), és nem pedig valamilyen speciális faj. Szerintem nagyon rágörcsölsz erre a témára, biztosan sokat gondolkodtál rajta máskor is, és ez a gátlásosság már tudatalatt benned van. Plusz, még elég tapasztalatlan vagy, úgyhogy ebből a szempontból érthető az idegességed.

2014. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kösz szépen,lehet ebben a tudatalattiságban valami,erre még nem gondoltam.Annak ellenére hogy kicsit rágörcsölök és foglalkoztat a téma.

:-) Egy kaszt de talán másabbul vannak beállítva.

Hogy angyalok?Ezek szerint akad egy-kettő.

2014. febr. 24. 19:21
 8/14 anonim válasza:
Nekem se, volt még kapcsolatom fiúval. Nekem pont az ellenkezője a bajom. Bàr nagyon zárkózott vagyok de akit megszerették ahhoz ragaszkodom. Viszont a màsik nem általában csak barátnak tart mintsem barátnőnek. Szerintem ha tetszik valaki, akkor kezd úgy hogy kérdezgess tőle általános dolgokat és hallgasd meg, addig sem kell beleszólnod:) Ha ez megy a többi már jönni fog magától.
2014. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ahhoz Én is.Gondolom azért kezelnek csak barátként mert nekik átlagos külsejűnek tűnsz így nem vonzódnak hozzád szexuálisan.
2014. ápr. 3. 19:55
 10/14 anonim ***** válasza:

"nekik átlagos külsejűnek tűnsz így nem vonzódnak hozzád szexuálisan."


Nagyon tapasztalatlan vagy te még... :)

2014. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!