Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről az emberről?

Mit gondoltok erről az emberről?

Figyelt kérdés
Az RTL MOST-on a Barátok közt alatt szokott minden Attila és Juli részhez írni egy lány. Nem írnék nevet. Annyit szeretnék mondani a hölgyről, hogy betegesen imádja Julit és Attilát. Hosszú ódákat és dícshimnuszokat zeng, de csak erről a 2 emberről írkál. A többi szereplőt figyelembe se veszi. Csak Juli és Attila. Ráadásul a mondanivalója se valami, hogy is mondjam kreatív. Mindig ugyanazt szajkózza nap, mint nap. Mit gondoltok róla?
2013. dec. 18. 05:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyomjál már egy linket is! Így honnan tudjuk, hogy miket ír? Azon kívül speckó én nem is tudom kik ezek a szereplők.
2013. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló - Vándor - néven írkál.
2013. dec. 22. 23:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő is olyan mint mindenki más. Feljön erre az oldalra és leírja ami az eszébe jut.
2013. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki jelentette a válaszokat, de nyilván megérdemeltétek. Nem a kérdésre válaszoltok, hanem a kérdés feltevőjét sértegetitek. SZÁNALMASAK VAGYTOK!
2013. dec. 23. 00:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg Bandzsaaa vagyok! A kérdező írta, hogy jelentette a válaszom offolásért.

Akkor most nem offolok, hanem a kérdésre válaszolok;

Arról a lányról, aki minden részhez ír valamit és betegesen imádja a Julit és Attilát én nem gondolok semmit.

A kérdezőről viszont azt gondolom, hogy nem egészen normális. ráadásul még patkány is!

2013. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt,hogy szimpatikus neki ez a két karakter. Szeret írni. Esetleg egy kis feltűnési viszketegség. Egyébként "Attila"

nekem is szimpi, "Juli" már kevésbé.

2013. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kit érdekel? töröltetted a válaszomat? azta..:D
2013. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
OFFolásért jelentve vagytok nyomik!
2013. dec. 25. 01:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Boldog Karácsonyt! Puszi! :D
2013. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!