Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ukrajna kiev. Ti hogy gondolto...

Ukrajna kiev. Ti hogy gondoltok erről a helyzetröl?

Figyelt kérdés
itt élek. szerettem a várost. ukrajnai vagyok.
2014. febr. 18. 22:21
 1/7 anonim válasza:
Harcolnak az eu-ert a diktatura ellen, ha csatlakoznak, tomegesen fognak ki vandorolni....persze nem magyarorszagra oda meg a fekete sem megy...
2014. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Már rég nem az eu-ért tüntetnek. Senki se olyan hülye, hogy az eu-ért kinyirassák magukat. Az korrupt hatalom ellen tüntetnek, ott baszták el, hogy a társulási szerződés alá nem írasa után kezdtek tüntetni. Ezért hiszik azt, hogy az eu-ért tüntetnek. Az eu-ért tüntetőket lőjjék csak le, a többi meg tüntessen tovább.
2014. febr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom őket,kész káosz,ami most ott lehet....nem mondom,hogy ez a megoldás,több halálos áldozat után,viszont az ukránok tökösebbek,nem olyan kis gyáva férgek mint a magyarok,hogy meghunyászkodnak,ebben az élhetetlen országban.
2014. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem háború lesz,mint anno a jugóban.A fegyverlobi is keresni akar.
2014. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy nagyon jó cikk: [link]


Már senki se tudja, hogy miért tüntet. És az az érzésem, hogy ebből mindenki csak rosszul fog kijönni. Egyszerűen elegük lett az embereknek. És elképzelhetőnek tartom, hogy itthon is valami hasonló lesz 1-2 éven belül.

2014. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Remélem is erre azt tudom mondani. A magyarok nem állnak ki magukért jobb lenne ha példát vennénk tőlük. Mert ami itt van nálunk halálnál is rosszabb. Respect Ukrajna!!
2014. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonimalkoholista ***** válasza:
Nagyon sajnálom a tüntetőket, ugyanis eleve kudarcra vannak ítélve. Ha az Ukrán erők nem tudják hazaküldeni őket, akkor előbb-utóbb szerintem az Orosz hadsereg be fog vonulni az országba, és vérbe folytja az ellenállást/forradalmat, vagy akármi is ez. Nem hinném, hogy ha megtennék ezt az oroszok, akkor bárki is válaszcsapást indítana azon kívűl, hogy nem tetszésüket fejeznék ki, és némi gazdasági embargót vezetnének be, aminek persze semmi hatása nincsen.
2014. febr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!