Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a tisztességes egyetemis...

Miért a tisztességes egyetemistákat csesztetik, akik bejárnak az órákra?

Figyelt kérdés
Tehát ütközésem van. Erre jelzem, hogy el kell mennem, elnézést, bocsánat. Előadásról van szó ráadásul. És akkor megkapom, hogy mennyire szar vagyok, mert elrontottam a tantárgyfelvételt, mert nem szabadna ütköznie, holott én nem tehetek semmiről, csakis ők, mert nem tudnak rendesen szervezni. És azokról senki nem beszél, akik be sem járnak. DE a félév végén ugyanúgy mehetnek vizsgázni, és ugyanúgy át is mennek. Ja, és még a diplomát is megkapják úgy, hogy az összes óra kb 15-20 %-án ha jelen voltak. De engem megjegyeznek azért, mert jeleztem, hogy nem tudok részt venni pár órán, mert akkor olyan kötelező szemináriumom van főszakon, amiből szakdolgozatot szeretnék írni. Miért kell megnehezíteni a helyzetemet? Most akkor szóljak, vagy ne szóljak? Ha szólok, abból lesz problémám. Ha nem, abból. Más is tapasztalt ilyet? Van ilyen történetetek?
2014. febr. 22. 11:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tehát ezek hogy a retkes életbe úsznak meg mindent? És én miért kerülök mindig cikis helyzetbe? Annyira elegem van..
2014. febr. 22. 11:27
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Egyetemen ilyen gyerekes emberek vannak? Nálunk is voltak sokan, akik lógtak, de engem már rég nem érdekelnek más emberek, saját magammal foglalkozok, ami meg nem az ingem, azt nem veszem magamra.
2014. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezért gyerekes lennék? Köszike!
2014. febr. 22. 11:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek! Ugyanez a problémám. Aki erre azt mondja, hogy gyerekes, az sosem járt egyetemre, max pisilni.
2014. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát inkább kamaszos. Ők szoktak maguknak mindenféle problémákat gyártani, hogy legyen miért sajnáltatni magukat.
2014. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondom én, hogy abból is bajom származik, ha elmondom a gondomat. :D
2014. febr. 22. 11:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az élet már csak ilyen. Aki lelkiismeretes, becsületes, az megszívja. Aki lóg meg csal, azé a világ.
2014. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező ne rinyálj már, mint valami fürdős q.va. A te óráid, a te életed, a te magánügyed. Ezt próbáld feldolgozni. Pláne egy előadásnál mit kell bejelentgetni, hogy te most mész? Azt is bejelented, hogy kimész pisilni-kakilni? Mi ez, óvoda? Ha menned kell, felállsz és kisétálsz az ajtón. Mi ezen annyira bonyolult, hogy ennyit kínlódsz rajta? Aki meg beledumál, visszakérdezel, hogy neked mi közöd van ehhez? Ja hogy semmi? Akkor lehet elk.ssolni. Nőjj fel kicsit.
2014. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Durva, de igazad van. Csak nincs pofám sokszor nem szólni, és volt, hogy azért is lebasztak, mert nem szóltam.
2014. febr. 22. 13:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Na előző vagyok. Nálunk is nem egyszer mentek el az emberek előadás közben, vagy mert megunták, vagy mert ütközésük volt. A kutya nem törődött vele, nagyon a tanár se, mert ne azért fizetik, hogy szarrágással töltse ki a 1,5 órát, hanem hogy tanítson. Ki b*szogat téged ezért, a tanár vagy a csoporttársaid?

A tanárral én egyszer év elején közölném, hogy ez van, nem tudtad másként felvenni, megjegyzem elég nagy gyökerek tudják összerakni az órákat, nálunk is gyakori volt az ütközés, legyél egyszerre előadáson meg gyakon, na kössz.

Csoporttársaidtól meg ne foss, igenis kérdezz vissza, hogy mi közöd van ehhez?

2014. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!