Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevet ki valaki egy...

Miért nevet ki valaki egy vadidegent látványosan, a szemébe? Ráadásul egy drága bolt eladója?

Figyelt kérdés

Hétvégén bementem egyedül venni egy pár tavaszi cipőt egy márkás, drága üzletbe (pláza). Kb. 35.000 Ft lett volna a cipő (kinéztem a neten). Amikor elindultam befelé az üzletbe, két 16-20 éves csaj volt bennt mint eladó és rámnéztek, majd röhögésben törtek ki. És ott hahotáztak, még mondták is hogy "bocs, de ..." és nem hagyták abba. Nálam az idősebb is vagy 5 évvel fiatalabb volt. Nincs rajtam semmi furcsa, nem vagyok egy nagyon szép férfi, sőt szerintem átlagos. A párom is csinosabb, nem volt ilyenre még példa. Utána jól megnéztem magam, hátha volt rajtam valami (galambkaka stb.) ami ilyen vicces lehetett de semmi. Egyértelmű hogy rajtam nevettek, amikor bementem és nem néztek rám még nem volt semmi. Amikor az egyik rámnézett majd összenéztek akkor kezdtek el röhögni.


Annyit szóltam nekik normálisan, hogy ez azért túlzás lányok, jó modort kéne tanulni. És kimentem.


Miért csinálja ezt valaki? Egyre jobban látom hogy a mostani fiatal korosztály mindent megenged magának, főleg ha csinosabb lány az illető. Nem vagyok sokkal idősebb, de a mi időnkben ilyesmit senki nem mert megengedni magának, pláne nem munkahelyen. Örültünk hogy valahol dolgozhatunk, nem még hogy fűtött puccos plázában meresztjük a p/cs**nkat. Hogyan alkalmaz valaki egyáltalán egy ilyet? Nekem is vállalkozásom van, de eszembe nem jutna olyan alkalmazottat választani aki kiröhögi a vevőket.


Mit gondoltok erről? Ti is szembesültetek már ilyesmivel?



2014. febr. 26. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
én megaláztam volna őket,de keményen,úgy hogy a sírás jött volna rá mind2re :D egyébként a mai kis tizenéves kis senkik többsége ilyen primitív.
2014. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello.


Engem egyszer egy idősebb nő nevetett ki a gyógyszertárban, mert egy olyan vicces nevű kenőcsöt kerestem, amit ő nem ismert, pedig valóban létezik olyan... Miért nem kérdezted meg a lányoktól, hogy miért nevetnek rajtad? Vagy mondhattad volna azt is nekik, hogy: "Oké csajok, akkor megvárlak titeket zárás után..." :-) /39F/

2014. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos a felháborodásod, tényleg az utolsó helyen van a vevő az ilyen kis hülye lányok szemébe.


Én a helyedbe fogtam volna a panaszkönyvet, és a kiszolgálásról, az eladók viselkedéséről csak írtam volna egy-két mondatot.

Ne félj nem vigyorogtak volna.


Mindenkinek ajánlom figyelmébe, mert senki nem tesz semmit, csak sértődötten tovább áll, így továbbra is azt tesznek ezek a bunkók amit akarnak.

Nyilván ahol normális a kiszolgálás megköszönöm, és máskor is visszamegyek.

Kíváncsi lennék a lányok főnökének arcára, hogy az alkalmazottak miatt ugrott a 35 ezres üzlet. Aznap ki tudja hányadik.

2014. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha én lennék a főnökük és ilyet megtudnék, úgy vágnám ki őket, mint macskát sz..rni.
2014. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem volna, hogy ha idehívatom a főnököt, és panaszt teszek, akkor is ennyire nevetnének e.
2014. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti hogy beolvastam volna nekik, két idióta liba -.-"
2014. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Szimplán tuskók voltak. Még ha nem is rajtad nevettek, akkor is illő lett volna odamenni hozzád, bocsánatot kérni, esetleg megmagyarázni, hogy mi volt a nevetgélés tárgya.

Sajnos a mai fiatalok (mondom ezt 30 évesen) többségét nem nevelik tiszteletre, azt sem tudják mi az.

A helyedben a következőket tettem volna:

1. Visszaszólok nekik, és megmondom nekik a magamét.

2. Kérem az üzletvezetőt, vagy a tulajdonost, ha nincs ott, akkor az elérhetőségét, és még ott a boltban felhívom.

3. Kérem a panaszkönyvet.

A helyedben különben már csak azért is visszamennék, hogy mindezt meglépjem. Már így is elég nagy "hatalmuk" van a tahó embereknek, nem szabad alájuk adni a lovat.


Ja igen, 4. lehetőségként terjesztem az adott üzlet alkalmazottainak jó hírét, mégpedig egy levelet eljuttatva az üzlet magyarországi képviseletének (gondolom a honlapon fent van az elérhetőségük). Megírod a problémádat, a pontos időpontot, hogy mikor történt aztán elküldöd nekik.

Tovább ezt az oldalt is javaslom:

[link]

2014. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!