Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez makacsság vagy inkább...

Ez makacsság vagy inkább kitartás?

Figyelt kérdés

Van egy dolog amibe nemrég kezdtem bele hogy végigcsinálom. Viszont én mikor a fejembe vettem akkor úgy határoztam el hogy úgy csinálom végig hogy teljesen önerőből, képzések és egyéb dolgok nélkül, a saját módszeremmel. Be szeretném bizonyítani hogy nekem így is sikerül. Mivel komolyan csinálom ezért sokan mondták már hogy el kéne mennem egy jobb képzésre belőle. A szüleim akik amúgy mindenben egy elcseszett tehetségtelennek tartanak még azt is felajánlották hogy befizetnek egyre. Csak hogy én úgy kezdtem bele hogy a saját módszeremmel akarom végigcsinálni és úgy döntöttem hogy tartom magam az elhatározásomhoz.

Nem akarok benne profi lenni, csak megmutatni hogy így is lehet valaki jó, csak kitartás és rengeteg munka és gyakorlás kell hozzá.

Szerintetek ez makacsság vagy kitartás a vélemény mellett?


2014. febr. 27. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Kitartás.Engem is hülyéztek az egyéni elgondolásaim miatt és ma jobban élek belőle,mint mások.Ha hagytam volna,hogy elgáncsoljanak,nem itt lennék.

Úgyhogy ámen,h nálad is úgy legyen.Priviben megírhatnád milyen témakör:)

2014. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt makacsságnak nevezném.

- saját módszeremmel akarom végigcsinálni és úgy döntöttem hogy tartom magam az elhatározásomhoz.

Kitartás talán akkor,ha van 1 célod,és azt eléred,ha máshogy nem ,akkor úgy ahogy tanácsolják.

Ugy tűnik,csakazértis teszed,amit akarsz,a cél másodlagos neked.

remélem sikerül.

2014. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!