Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A külföldön élők miért lesznek...

A külföldön élők miért lesznek ilyen bunkók?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin is lehet olvasni egy egy kérdésnél hogy A külföldön élők válaszai sértők : "szarok Magyarországra, köszönöm jó vagyok ti meg dögöljetek éhen otthon" és hasonlók

És olyan lekezelően válaszolnak.


2014. márc. 1. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Tetszik vagy sem,a nép is tehet róla amiért kivándorolnak akik ide tartoznának,ez a nép mindent tűr,a végletekig,inkább minthogy összefogást kezdeményezne.


A kupolás bolhacirkusz öltönyös terroristáit már 15 éve ki kellett volna takarítani innen,de nem,a mostani állapot amiben az ország van szemet gyönyörködtető minden magyarnak.

2014. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Elfelejti, honnan jött. Elfelejti, kicsoda is valójában.

Egyszerűen elszalad velük a ló.

2014. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elragadtak az indulatok.


Szóval nem tudom mennyire látszik,hogy miért utálják a modern kori magyarságot.

2014. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

""kupolás bolhacirkusz öltönyös terroristáit ""


Nem velük beszélnek így hanem az itthon maradt barátaikkal és a rokonaikkal is.

De a gyakorin is ha valaki meg van elégedve a magyarországi életével és fizetésével rögtön lehülyézik.

2014. márc. 1. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Marhaság! Ha így volna is, nem attól "bunkók" mert külföldön vannak, hanem mert magyarok.
2014. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Én is külföld élek, nekem csak azokkal van bajom akik emiatt hazaárulónak, stb.-nek tartanak.

Nem csak az életszínvonal miatt jöttem el, hanem azért, mert Magyarországon nem lehet normálisan nőként, leszbikusként élni.

Nem érdekel ki jön el és kis nem, az ő dolga.

2014. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azok voltak még mielőtt kimentek is. Sajnos.
2014. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!