Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az osztálytársam tényleg...

Az osztálytársam tényleg mutatni akarja, hogy "ő itt valaki" azért bömbölteti a zenét a füléből kihúzott fülhallgatón mikor bejön a terembe?

Figyelt kérdés

Késve bejön, és még 1-2 percig ott mocorog, leveszi a kabátot, kihúzza a széket, leveszi a pulcsit, leűl és utána kapcsolja le a zenéjét.

Minden nap ezt csinálja, bejön 10 perc késéssel, mikor bejön kihúzza a füléből a fülest, és még max hangerőn megy a zene(gondolom, mivel elég nagy a terem, és a másik végéből hallom az éneket) míg le nem ült, és le nem kapcsolta.


Azt mondja rá pár osztálytársam, hogy azért csinálja, mert mutatni akarja, hogy "Ő itt valaki!"


Miért nem kapcsolja le a zenét mielőtt bejön? Tényleg "menősködni" akar itt azzal, hogy még bömbölteti a zenéjét percekig?

Van ilyen ember?


2014. márc. 4. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
igen ettol esszmeletlen nagy kiraly lesszz!
2014. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ige, jól megfigyelted + valószínűleg zavarban is van, ezzel akarja ellensúlyozni.
2014. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, én nagyon elrejtettem annak idején az mp3 lejátszómat, hogy ne tudják csak úgy kirántani, ha lopni akarnak.
2014. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én se tudom egyszerűen kikapcsolni az mp3-am.


Szerintem ebben csak a késés gáz. Utálom, mikor valaki késik. Mondjuk a mi sulinkban nem is tűrték.

2014. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!