Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt osztálytársam bejön. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt osztálytársam bejön. Mit tehetnék? 19/L

Figyelt kérdés
Tavaly végeztünk. Igazából soha nem beszéltünk egymással...főleg, h én elég csendes, kicsit visszahúzódó vagyok. De nem is tudom, hogyan nyithatnék feléje..kicsit úgy érzem, h mi nem is tudnánk beszélni egymással..várjak az osztálytalálkozóig? mert semmi jó ötletem nincs. Egyébként sose mutattam ki, h bejön nekem...egyrészt azt gondolnám, h nem olyan lányt akarna amilyen én vagyok :/
2013. júl. 31. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Feléje? Há hun vagy te magyarski? :D


Szerintem ne várj addig, hanem keresd fel. Ne legyél már ennyire életképtelen.

2013. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ehun van-e, itten az afődőn...:D:D

jó, csak mit tegyek? írjak rá? mégis mivel? :D

2013. júl. 31. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
"Szia, hogy vagy? Érdekelne, mi van veled mostanában. Egy fagyi valamikor a héten?"
2013. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, h ez így jelen helyzetben, így az elején, csak úgy ennyi idő után, sztem kissé rámenős lenne...:D azt hiszem vmi ürügy kéne inkább...:D
2013. júl. 31. 00:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van esélyed, akkor fagyizik. Ha nincs esélyed, akkor felesleges köröket futni. Nekem szimpatikus lenne egy ilyen lényegre törő megkeresés...
2013. júl. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!