Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A WC fülkében voltam mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A WC fülkében voltam mikor hallottam h két osztálytársam bejön nem tudták h ott vagyok és az egyik megkérdezte a másiktól h nézheti őt ahogy pisil akkor szerintetek ő b. u. z. i?

Figyelt kérdés
Aki pisilt annak van bnője, de ha mondjuk nekem mondanának ijet akkor elküldeném a fr@ncba vagy ezzel csak én vagyok így?
2013. márc. 20. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
de te sz@rni jársz wc-re vagy hallgatózni?
2013. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

és honnan tudod hogy végül nézte is ahogy hugyozik ha a wc fülkében voltál?

egyébként poénkodhatott is, habár fura poén lenne xD

2013. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy csináltam, hogy láthassam az osztálytársaimét, de ne legyek feltűnő. Mondjuk nem kérdeztem meg egyiktől se, hogy nézhetem-e, szóval a kérdésben szereplő szituációban inkább poénkodhatott az illető.


24/F (meleg)

2013. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mantis religiosa ***** válasza:

Először is: nem kell hallgatózni ahhoz, hogy meghallj valamit a wc.-ben, elég visszhangos hely általában, átlagos hallású emberek simán megértik, ha 2-3 fülkével arrébb valaki telefonál például.


Másodszor: valószínűleg csak szívatás volt, néha mi is bedobunk valami poént, nem pont ilyet, de inkább csak egymás ugratására.

2013. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes,én is jártam így,hogy kérdezte az osztálytársam,hogy mézheti e. Nem vagyunk homárok
2013. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

"Én mindig úgy csináltam, hogy láthassam az osztálytársaimét"


Na többek közt ezért brunyálok fülkében, kivéve ha üres a rötyi, bár akkor sem - sosem tudhatod mikor jön be egy homokos... Fúúúj még a gondolat is undorító, hogy egy homár stírölgeti a farkamat...

2013. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jah amugy volt 1 kis rés az ajtón engem is meglesett... és én nem hallgatóztam nem kellett... nem tűnt viccnek ahogy mondta meg hallottam is h csak az egyik pisilt...
2013. márc. 20. 21:06
 8/12 anonim ***** válasza:

"volt 1 kis rés az ajtón engem is meglesett"


És ezek után tényleg meg van lepve a társadalom, hogy ennyi homofób van...? Saját maguknak provokálják ki ezzel a viselkedéssel... Otthon csináljanak amit akarnak, de a nyilvános WC-ben igazán visszafoghatnák magukat.

2013. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
5-ös most komolyan ugy érzem h vmi másik bolygóról jöttem... remélem nem én vagyok ennyire prűd... de nekem ez akkor is sok már ez, nekem elég bizonyíték minimum biszex...
2013. márc. 20. 21:10
 10/12 A kérdező kommentje:
én nem kifejezetten csak a melegek miatt megyek be a fülkébe,hanem 1szerűen nem szeretem ha néznek közbe alapból... meg ha más is pisil mellettem...
2013. márc. 20. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!