Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 14 vagyok és hát eléggé bejön...

Justus9 kérdése:

14 vagyok és hát eléggé bejön egy osztálytársam. A gáz az hogy ö fiú szerintetek mi történne legrosszabbbesetben ha elmondanám neki? . Vagy hagyam és szokjam megvaz egyedül létet? :/

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen nemű?
2014. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Èn fiú ès ö is... Valahogy ezt nem lehet kiüzni belölem ?xd CSajok közül nekem mind szèpvde havarra gondolok hogy ugy velük legyek elfog a hányinger
2014. márc. 2. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Először érdemes lenne kicsit közel kerülni hozzá, haverkodni, aztán valahogy kideríteni, hogy vélekedik a másságról. Ha elítéli, akkor veszett ügy, de ha nem akkor talán van esély.
2014. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
hát az a baj, hogy 14 évesen a legkevésbé elfogadóbbak és legjobban egymást szekálóak az emberek, szóval nem hiszem, hogy érdemes lenne elmondanod neki.
2014. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem is várj vele, gondolom most vagytok 8.-asok. Akkor júniustól lehet más iskolába fogtok járni és nem fogsz annyit együtt lenni vele, eltávolodtok egymástól.

Ha elmondanád neki, úgyis az lenne, hogy szétkürtölné mindenkinek és támadások célpontjába kerülnél. Gondolom, te se szeretnéd! Olyan 16 éves kortól lesznek az emberek elfogadóbbak, addig szerintem várj vele!

Sőt ebben a korban nagyon sokat változnak az emberek, egyik pillanatban így éreznek, a másikban meg úgy...lehet nem is vagy meleg, csak bi. Vagy lehet nem is az a srác tetszik igazán, hanem holnap meglátsz egy másikat és ő fog! Sok minden változik. Érdemes kivárni a dolgokat és a megfelelő pillanatot, mikor készen állsz és magabiztos vagy!

2014. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg magyarul, másodszor pedig ne állíts be úgy az egészet, mintha depressziós lennél, amiért egész életedben magányos voltál. Ráérsz még ilyesmivel foglalkozni, főleg azért, mert a korosztályodban ha kiderül a beállítottságod, csak veszítesz vele.
2014. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne mondd el neki

sokat fogsz még szenvedni emiatt

meglátsz egy srácot aki bejön és végig kell nézned ahogy egy csajjal van összebújva mindig

ennél rosszabb nincs

2014. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!