Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm szakított a barátjával, de mialatt jártak megígérte, hogy lefekszik vele ha kijárta a középsulit. Most pedig azt tervezi, hogy mivel megígérte be is tartja azt. Szerintem nagy marhaság egy ígéret miatt lefeküdni olyannal akivel már nem is jár.

2014. márc. 4. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye ez az ismerősöd. És ha a barátjának addig barátnője lesz, akkor mit csinál?
2014. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta reméli nem lesz...érettségig van egy év addig minden megeshet. Mondtam neki, hogy hülyeség ilyet csinálni, de erősködött, hogy ő ilyen ha egyszer megígér valamit azt be is tartja... nem tudom hogyan lehet az ilyen felvilágosítani.
2014. márc. 4. 17:12
 3/8 A kérdező kommentje:
*ilyet
2014. márc. 4. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem még mindig érez valamit a tag iránt, mondd meg neki, hogy döntsön vagy vele vagy nélküle
2014. márc. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, és mindketten szeretik egymást csak nem akar a sráccal újra összejönni, mert kapcsolatban a srác megváltozik és nem magát adja.
2014. márc. 7. 01:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült a srác osztálytársa által, hogy miután szakított a lánnyal kibeszélte az egész osztálynak, hogy miért nem feküdtek le ezt bemásoltam a lánynak és nem hiszi el meg amúgy is a múlt... ezért haragszik rám amiért "beleszóltam" az életébe és túlzásba vittem. Békülni nem tudok vele pedig ez nem beleszólás volt hanem figyelmeztettés.
2014. márc. 18. 01:06
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ne lepődj meg. Ha jóban vagytok kibékültök. Nem ismerem a lányt, de szerintem rá fog jönni, hogy hülyeség ez az egész és jót fog nevetni rajta vagy éppen kínosan érzi majd magát és szeretné ha elfelejtenétek. Nem ilyen eset de a válaszodhoz hasonló. Barátnőm járt egy sráccal. Mondtam neki, hogy ne tegye mert már egyszer együtt voltak és ugyanúgy fog járni megint mint legutóbb. Csúnyán összevesztünk emiatt. Két hét sem telt el és a barátnőm sírva felhívott, hogy igazam volt és ne haragudjak. Azóta is jóban vagyunk és együtt röhögünk a srácon.
2014. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt ilyen szerencsém. Összejöttek fél hónap után szét is mentek..., de nekem persze nem volt igazam... szerintem túlságosan büszke ahhoz, hogy kibéküljön velem :)
2014. aug. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!