Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változtam meg ennyire?...

Hogy változtam meg ennyire? Érzéktelenné válhatok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Mindig viccelődtem,sokat nevettem és mindig mosolyogtam,boldog voltam. Nem mondom hogy most nem vaygok boldog,mert az vagyok csak "befele". Mikor a családommal vagyok boldog vagyok és mindig mosolygok akkor is mikor nem velük vagyok hanem barátokkal de néha nincsen mögötte érzés. Nevetek de nem "úgy" ahogy rég,olyan kényszerkacagás. Mások szerint lekomolyodtam és a barátnőm szerint olyan "hivatalos",komoly lettem. Talán túlfeszülök? Néha azt érzem belül szétrobbanok de nem tudom ezt megmutatni/kiélni. Régebb többet is buliztam de most már nem... Tényleg furcsa vagyok. Esetleg azt elmondom hogy már lassan 3 hónapja nem sirtam... Érzem hogy néha úgy szorul össze a szivem.

2014. márc. 4. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából ezt csak te tudhatod.

Szerintem normális az, hogy nem tesznek már boldoggá ugyanazok a dolgok, amik gyerekként.


De biztosan lesznek még olyan dolgok, olyan emberek, akik miatt megint "úgy" tudsz majd nevetni.


Életkorodból adódóan is sok változáson kell átmenned, nem csak lelkileg, testileg is... akármennyire közhelyes is a hormonokat emlegetni, akkor is ott vannak azok a hormonok, amiktől néha levert vagy, néha fel tudnál robbanni mérgedben, néha meg elsírod magad egy pizza reklámon.


Bevallom, elég nagyot néztem arra a mondatra, hogy "régebben többet is buliztam, de most már nem..." Mikor régebben, ha most vagy 16?

Ez nekem elég durva. :)

Nem sértésként, de az is felmerült bennem, hogy ha esetleg ezeken a bulis alkalmakon valamiféle szerekhez is nyúltál, akkor ezek hiánya is okozhat furcsaságokat.


Szerintem ismerj meg új embereket, új dolgokat, főleg kifejezési módokat, mert az fontos lenne, hogy ki tudd mutatni azt is, ami bánt, meg azt is, aminek örülsz.

2014. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

A régebb alatt a 16 éves korom elejére értem mikor először voltam diszkóba,szerekhez nem nyúltam. Most áprilisban leszek 17 éves

2014. márc. 5. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet,csak en 22eves vagyok,bar nekem kozrejatszott egy ket dolog,de engem ez mar nagyon zavar,es evrol-evre csak rosszabb..Olyan 20eves koromig pedig eleg sokat buliztam,most is 5legjobb baratommal lakom egyutt,de nem tudom mostanaban azt se kimutatni,ha jo a kedvem,vagy szomoru vagyok,elegge pokerface kategoria lettem, es az elmult idokben mar inkabb mar csak agyban elek gondolatok kozott.Nem akarlak elkeseriteni,de velem is igy kezdodott.Mostanaban mar nalam a kenyszerkacagast felvaltotta a kenyszermosolygas.De ez tok ize,mert fejben konstalallom,"hogy ez bizony kva vicces volt..:D"de kifele valamiert mar nem tudom kimutni,es allandoan feszultnek es komolynak mutatom magam(pedig alapjaban nem vagyok az).Ezt a "neha ugy erzem belul szetrobbanok"dolgot,meg jol leirtad,ismeros,napi szituacio..:)
2014. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22F
2014. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod :) Én is észrevettem magamon hogy egyre rosszab de nem fogom "megállitani" kiváncsi vagyok mi lesz belőle+egyre gőgősebb is leszek és néha-néha be is szólogatok
2014. márc. 6. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!