Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Meláni6666 kérdése:

Mit tegyek? A legjobb barátnőm megunt. El ment egy táborba ahova én nem tudtam el menni és mióta vissza jött nem beszél velem ha el megyek hozzá akkor nem mond semmit csak hogy most dolga van és hogy azt mondta hogy változtam. Pedig nem változtam.

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szektában volt, és bedrogozták?
2013. júl. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi biztos xd
2013. júl. 22. 03:04
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle szemtől szembe hogy mi baja van, szerintem mást nem nagyon tudsz csinálni
2013. júl. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A táborban biztos összeszedett valami furfangos barátokat. Lesd meg az új ismerőseit!
2013. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, nem mered megkérdezni mi van vele, mert félsz hogyha kérdezősködni kezdesz örökre elrontja a barátságotokat, de hidd el innen már nem fog megjavulni, szóval szerintem kérdezz rá
2013. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. márc. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!