Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokat változtam az elmúlt 1...

Sokat változtam az elmúlt 1 hónapban. Szerintetek ez csak fellángolás?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kb. 1 hónapja hogy nagyon szeretnék babát. Előtte nem nagyon érdekelt a dolog, persze megnéztem a piciket és mosolyogtam meg mondtam hogy milyen aranyosak, de ennyi. Mostanában viszont minden nap arról álmodozom hogy szeretnék egy picikét, sokat beszélek a páromnak arról milyen jó lenne egy baba , mennyire szeretném. Elkezdtem megtanulni főzni is (elég későn , de eddig ez se zavart) , és boldogabbnak érzem magam. Szerintetek ez normális? Vagy csak fellángolás?
2014. febr. 10. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Normális.

Hány éves vagy, és mióta vagytok együtt?


Amúgy azt mondják, hogy a szokások fél év alatt épülnek be, szóval ha még fél év múlva is ilyen lelkes leszel, tuti nem fellángolás.

2014. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, és 5 éve vagyunk együtt.
2014. febr. 10. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Öt évig mit ettetek? Bár kicsit késésben vagy, igaz a mai kor divatja, hogy szinte nagymamakorban kell gyermeket szülni. Te egyébként is későn érő típus lehetsz. Ez nem fellángolás, hanem természetes. Mindenkinél az kellene, hogy legyen. Igyekeznek ugyan a nők elfojtani a természetes ösztöneiket, mert első az egzisztencia. Ez a gyermekek egészségének a rovására megy, de csak későn fognak rádöbbenni az utódok...
2014. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A párom tud főzni. Tudtunk mit enni :D Mondjuk szerintem 25 évesen nem vagyok késésben (mármint a gyerekvállalás terén).
2014. febr. 10. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve. A második hülyeségeket beszél. Normális nő a mai világban átgondolja, hogy szül-e gyereket a semmire, és ha igen, hányat. És ha a párja munkanélküli lesz, vagy munkaképtelen (beteg), vagy meghal, vagy csak simán lelép (ilyet is láttunk már), akkor éhen akarnak-e halni a gyerekeivel vagy el tudja tartani a családját. És ehhez szülés előtt kell egzisztenciát teremteni, mert kisgyerekkel és nulla tapasztalattal sehova nem fogják felvenni. Az esélyegyenlőség csak marketing. Van, ahol érvényesül, de legtöbbször nem.

Első

2014. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. febr. 10. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom már, hogy hol hallottam, de állítólag akkor vagy kész az anyaságra, hogyha már egy huzamosabb ideje (2-3 hónapja legalább) a baba gondolatával kelsz s fekszel. :) Ez az időtartam már elég hosszú ahhoz, hogy ne lehessen fellángolásnak nevezni, ha pár hét múlva is hasonlóak lesznek az érzéseid, sőt, még jobban vágysz az anyaságra, érdemes lenne belevágnotok, ha a párod is késznek érzi magát a feladatra, pont jó időben vagytok! :)
2014. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsónak is köszönöm :)
2014. febr. 10. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak egy tanács: a nagy fellángolásodban, ne felejtsd el a párod véleményét is kikérni. Sok férfi nem érzi még magát késznek a gyerekre/házasságra, de mivel a párja nagyon akarja, belemegy. És nemakarásnak nyögés a vége, megkeseredhet a kapcsolat. Szóval ha tényleg mindketten akarjátok, akkor hajrá! Nem vagy lekésve semmiről, sok sikert ;)
2014. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!