Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrányomra változtam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrányomra változtam vagy csak rossz a kép?

Figyelt kérdés

borzalmas ez az új kép rólam a hasam is nagy és a csípőm is szélesebbnek tűnik. Egy év telt el a képek között.

[link]

[link]

fogynom kellene ugye? vagy legalábbis edzeni.


2014. febr. 9. 23:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
a második képen jobban kihúztam magam lehet azért is ilyen
2014. febr. 9. 23:35
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem második jobban tetszik :)
2014. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Evelin te vagy az? :D
2014. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

fogynod kéne nagyon szerintem.

23/F

Első képen dugnálak, 2. már nagyon necces.

2014. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem az első kép be se tölt... a második kép nem rossz, bár 100%-os, minden tévedést kizáró véleményt csak egy melltartó nélküli képből lehetne mondani. :DD
2014. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Moszuke ***** válasza:

a második sokkal nőiesebb, vonzóbb.


az első egy kicsit olyan fejletlen tinilányos. szép meg minden, de olyan semmilyen a másodikhoz képest.

2014. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük... mind2 képen jó alakod van... itt csak a félmeztelen képekre hajtanak, nem vagy elhízva... :)
2014. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Dehogy kell fogynod! Egek... szerintem eléggé vékonyka vagy, de megvan minden, ami kell. :)
2014. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A lányoknak széles a csípője, ez normális. Ha van időd edzeni, az jó minden szempontból.
2014. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 LeftBehind ***** válasza:
Hát akkor én ezt most nem értem....tökéletes alakod van b/asszameg, mit akarsz még ezen fogyni?
2014. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!