Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősötök vagy...

Van olyan ismerősötök vagy osztálytársatok aki a poéntalan viccein röhög?

Figyelt kérdés

Vagy mindenből kihoz valamit.. Pl. Angolon volt egy szó a szótárkönyvbán ami a "sex" (nem-et jelent.) és kb. 30 percen át ezen röhögöt.. dudolászta..énekelte stb..

16 éves korosztály.Fiúk.!



2014. márc. 4. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Van. Az illető 20 éves "férfi" és nem veszi észre magát.
2014. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Debil szegény...szűz kisfiú, valakinek jól le kéne oltania, hátha akkor észreveszi magát.
2014. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van
2014. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van
2014. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk annyi a különbség, hogy a fél osztály ilyen, és ezeket a dolgokat hangosan mondják, aztán vasnevetés van 5 teljes percig. Példa: - XY-t megvesszőzték. Valaki bekiabál: HAHAHA HÍMVESSZŐ!!! És kb. 5 teljes percig mindenki sikít a röhögéstől. Én meg addig gondolkodom, hogy lehet osztályt kéne váltani.


17/F

2014. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Detto!
2014. márc. 4. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagyok. Marhára nem érdekel, ki mennyire néz butának vagy segg hülyének. Jól szórakozom, akár egymagamban is.

Nem feltétlenül ragadok le a hímvesszőnél, de néha megnevettetnek az ilyesfajta ökörségek is.


Ötösnek üzenem. Mi gimiben nem a szerencsétlen poénokon nevettünk, hanem a bolondon, aki éppen parádézott. A tanárok is mosolyogtak, hozzáteszem nem kínjukban és legtöbben jól éreztük magunkat. Megértem, azt is, ha valakit a tanulásban akadályoznak. Előfordult utolsó évben, hogy bioszon a srácok nem tudtak a fenekükön nyugton maradni(a biológiakönyv valamiért mindig a női résznél nyílt ki... :D), ami valóban gyerekes, de akkor sem kell olyan besavanyodottnak lenni. Az emberek amúgy is találnak mindig valamit, amibe beleköthetnek. Rossz kedved van, túl vidám vagy, keveset beszélsz, sokat beszélsz, sorolhatnám. Koncentrálj a tanulásra, ne foglalkozz velük, vagy menj másik suliba, de "valószínűleg", ott is találsz majd nem normálisakat.


20L

2014. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
XD Nálunk a német szavakon nevet mindenki. De egy-kettő tényleg vicces.
2014. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, én általánosban az osztály bohóca voltam, és még gimiben is sokszor poénkodtam, rengetegen mondták/mondják a mai napig, hogy különleges humorom van. Ezeket a poénokat mégis inkább szánalmasnak találom. Szerintem ezeket az idióta poénokat a nagy többség azért dobálja, mert így szeretne kicsit vagányabb lenni az osztálytársai szemében, még akkor is, ha abszolút semmi humora nincs az illetőnek. Azok, akik meg röhögnek rajta, csak még jobban erősítik benne ezt, hogy most aztán ő mekkora jófej. Értem én a viccet, de van különbség a normális vicc, meg az ilyen bekiabált kreténségek között.

De még ez sem érdekelne, ha nem non-stop, percenként nyomatnák ezeket, 5 percenként megszakítva az órát egy ilyennel. Tegnap kémián kísérleteztünk, iszonyat vicces volt, végig 5-6 ember kiabálta hangosan, hogy VIGYÁZZ ROBBAN meg MEGHALSZ, 45 percen át. Aztán megkérték az egyiket, hogy zárja be az ajtót, mert résnyire nyitva volt. Kiment a teremből, és bezárta kívülről, ő meg kint maradt. És várt. Aztán 5 perc múlva bejött. 1-2 lány fuldoklott a röhögéstől, sípolt a tüdejük. Ha ez számít viccesnek a mai világban, akkor én inkább nem szeretnék humoros ember lenni.

2014. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Igazad van. :) Amit leírtál, engem is idegesítene.
2014. márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!