Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak az osztálytársam...

Mit csináljak az osztálytársammal? (osztály r*banca)

Figyelt kérdés
Az osztályunk egy része benyal neki, hízelegnek. A másik rész (ahova én tartozom), meg nem tudjuk mire veri magát. Már bocsánat. A múltkor összekaptunk,mi ketten és egy kicsit tartok attól hogy most mindent megtesz hogy megalázzon. Szóval aki tapasztalt ilyenben, az tanácsolhatna valamit mit tegyek?!
2014. márc. 5. 15:41
 1/3 *Nekomimi* ***** válasza:
Nálunk a középsuliban is volt ilyen, de szerintem mindenhol volt és lesz is. Hogy mi a megoldás ? Szard le magasról. Én is ezt tettem. Veszekedni teljesen felesleges.
2014. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy nagy luk, és ezt mindenki tudja róla, akkor semmi gond, annyira hisznek neki amennyire intelligensnek tartják, semennyire...
2014. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is tedd azt amit az előzők írtak. Sz...d le. Engem általánosban és a gimiben is rendszeresen cseszegettek. Általánosban azért cikiztek, mert nem tudtam rendesen magyarul (nem itt születtem, de ez hosszú) gimiben már nem ezért, hanem mert, és ezt nem egoizmusból, de szebb voltam a lányoknál és intelligensebb is, jobban tanultam náluk, és ezért bizony a lány osztálytársaim eléggé kinéztek maguk közül. Ami egyrészt nem gond, mert amennyire azok buták voltak akart velük a fene barátkozni, de az mégis elég rossz volt, hogy folyamatosan azzal etettek mindenkit, hogy én mekkora egy k...va vagyok. Nem kell velük foglalkozni. Ilyenek mindig voltak vannak és lesznek.
2014. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!