Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sem bírjátok a tömeget?

Ti sem bírjátok a tömeget?

Figyelt kérdés

Ha egyedül megyek valahova,akkor mindíg tök hülyén érzem magamat mert arra figyelek hogy nem -e néz engem valaki ( nem vagyok paranoiás,sem üldözési mániás )

viszont ilyenkor szorongok is,és szerintem ez látszik is rajtam.

Azt sem tartom kizártnak hogy emiatt hülyének néznek,mert én is furcsán néznék magamra,hiszen végül is semmi okom nincs erre,de ilyen vagyok.


Amikor a barátaimmal vagyok,és bulizunk,akkor viszont általában én vagyok a társaság középpontjában,és egyáltalán nem vagyok olyan mint egyedül.


Arra vagyok kíváncsi hogy mennyire egyedi az én esetem.


Olyan baromságokkal ne fárasszatok hogy menjek pszihológushoz,mert semmi szügségem rá.


2014. márc. 5. 20:50
 1/6 A kérdező kommentje:

tehát amikor barátokkal vagyok akkor ugye rájuk figyelek,és ezért nem vagyok olyan mint egyedül.


ha egyedül megyek valahova,és mondjuk valamin nagyon töröm a fejemet akkor szintén nincsenek ilyen problémáim,vagy ha valamivel el tudom foglalni magamat út közben.


illetve ha csak ülök a vonaton akkor sem,de séta közben mindíg ( szinte mindíg )

2014. márc. 5. 20:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én álláspontom szerint, egy pszichologussal eltöltött 1-2 óra sokat segítene neked.
2014. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nos,erre csak azt tudom mondani hogy neked sem ártana orvoshoz fordulni,mert direkt kiemeltem hogy ilyenekkel ne is fárasszatok.


inkább olvasd végig amit írtam.


( egyébként én nem hiszek ezekben a baromságokban ) semmi értelme ennek,inkább dumálok erről a haverokkal ők pénzt sem kérnek érte

2014. márc. 5. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, pszichiáter szorongásnak könyvelte el. Orbáncfű kivonatot szedtem rá, attól elmúlt. De ez csak tüneti kezelés, sajnos. Jó még rá a citromfű illetve a macskagyökér. Viszont ezek tompítanak kicsit, az orbáncfű nem.

Ami nekem igazán segített az a vitamin illetve az edzés volt. Amióta ezeket bevezettem, már orbáncfű nélkül is teljesen jól érzem magam.

2014. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna!!


Nekem a mai napig ez van, pedig a külsőmre se lehet panasz, jó pasi vagyok, mások szerint is. Mégis amikor egyedül megyek az utcán sokszor érzem magam furcsán, zavarban, vagy nem is tudom, kényelmetlenül. Nekem se sikerül még rájönnöm, hogy miért, hangulat függő is, nem mindig jön elő. Én 21 éves vagyok, te mennyi vagy?

2014. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 leszek .
2014. márc. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!