Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti bírjátok az olyan hozzászól...

Ti bírjátok az olyan hozzászólót aki a kérdésre nem választ ad?

Figyelt kérdés

Egy ideje nézegetem ezt az oldalt és most valaki nagyon rákapott,hogy minden kérdés alá ki írja,hogy KAMU és így meg úgy ne válaszoljanak rá. Hát mi a fenének jön ide,ha csak azt tudja hajtogatni,hogy kamu-kamu?

(Csak úgy mellékesen,erre tényleg kíváncsi lennék és nem KAMU!) -Állítom ez alá is beírja!


2014. febr. 13. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem kezeltesd magad. Amúgy meg KAMU ez is.
2014. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na mit mondtam! Jólesett? -Hát rögtön utánad,kezeltetni fogom:)
2014. febr. 13. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is idegesítő.Vannak akik ilyennel szórakoznak.Persze vannak humoros kérdezők is akik lódítanak,-de sokan belemennek a "játékba".-Ott is megjelenik néhány "kamuzó" és elrontja az egészet!

Szóval én nem szeretem ha vélemény helyett ilyet írnak.

2014. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobbat nem érdemelnek.
2014. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sokkal kevésbé bírom azokat, akik logikai buktatókkal teli, egyértelmű hazugságokat kérdeznek. Ennek szerinted mi értelme van? Elmebeteg az ilyen kérdező, vagy csak magányos, unatkozik, nincsenek barátai, figyelemre vágyik..? Sajnálom az ilyen kamusokat, szánalmas kis népség. Ráadásul van pár, amelyik tényleg jó fej, vicces kamukérdést ír ki és maga is elismeri hogy csak poénkodott, az okés, de amelyik unalmas hülyeséget ír ki, aztán ha rápirítanak, hogy hazudozik, akkor eljátsza a szent felháborodást... kissé idegbeteg viselkedésnek tartom.
2014. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!