Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne több önbizalmam...

Hogyan lehetne több önbizalmam? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve magammal, úgy érzem hogy túl vékony és csúnya vagyok, pedig a körülöttem élők azt mondják hogy semmi baj az alakommal, meg igenis szép vagyok.

2014. márc. 5. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemed?
2014. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2014. márc. 5. 21:37
 3/8 manó1235 ***** válasza:
vásárolgass új ruhákat, emeld ki magadon ami szerinted szép pl a szemeid :) mindig húzd ki magad és mosolyogj
2014. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csatlakoznék a hármashoz. Ha kihúzod magad és egy kicsit átfazonírozod magad, akkor hidd el lesz önbizalmad, csak fel a fejjel.
2014. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerd meg önmagad s örülj minden képességednek! Figyeld nap közben, mi mindenért lehetsz hálás magad miatt?! Élvezd a magad személyiségét, amennyire csak bírod! Zavard el azoknak a véleményét magad körül s kerüld az olyan embereket, akik kritizálnak és nem értékelnek téged magadhoz méltóan!
2014. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, megfogadom őket. :)
2014. márc. 6. 19:22
 7/8 anonim válasza:
Ne tegyél fel ilyen kérdést,szarj a küszöbre!Talán több lesz az önbizalmad!!!
2014. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el.

Mondogasd magadnak azt, hogy van önbizalmam.

Menj végig egyszer az utcán lógó vállal és orral.

Menj végig utána az utcán kihúzott háttal és mosolyogva.

Figyeld meg, mit tapasztalsz!

Sokaknak segít az (pl nekem is), ha divatos, szép ruhában megyek ki az utcára. Persze előtte a belső összhangot is meg kell teremteni, csak az nehezebb.

20/l

2014. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!