Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az normális, hogy nem akarok...

Az normális, hogy nem akarok barátokat?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. A barátkozás amúgy sosem jelentett problémát, mindig sok barátom volt akikkel jól elvoltam.

Viszont olyan barátom sose volt, hogy amit elmondtam neki, és megkértem, hogy ne mondja el senki másnak mert nem szeretném hogy tudják, azt ne adta volna tovább egy 3. személynek és ne beszélt volna ki a hátam mögött.

Az utóbbi időben volt 2 jobb barátnőm, és így hárman voltunk "legjobb barátnők" de igazából mindig kirekesztett voltam, én voltam a 3. (osztálytársak voltunk). Pedig én igyekeztem odafigyelni mindkettőjükre, de ez azt eredményezte, hogy totál lesz*rtak. Aztán most az egyikőjükkel sulit váltottam, és lehet örülnöm kéne, hogy már csak ketten vagyunk és nem leszek kirekesztve, de így inkább csak rosszabb, mert tudom hogy csak kényszerből van velem a csaj, és rohadtul haragszok rá a történtek miatt, szóval nincs is kedvem vele lenni. Nem vágyok ilyen nagy barátokra, mert úgyis több rossz érzést okoznak, mint jót. Vannak haverjaim akikkel elmehetek ide-oda, beszélgethetek, de nem akarok közel engedni magamhoz senkit, mert állandóan pofára esek.


2013. dec. 1. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Megesik.
2013. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igen velem is ez történt csak én fiú vagyok
2013. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint ha csak én írtam volna.
2013. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem akarok közel engedni magamhoz senkit, mert állandóan pofára esek."


Evvel sokan így vannak. Azonban idővel egyre kevésbé esik pofára az ember, de nem csak mert edződik, hanem leginkább átlátnod kellene , hogyan viszonyulj a dolgokhoz. Az egyik legalapvetőbb, h belül, magadat tedd rendbe, már lelkivilágodra értem, hogy ne függj senkitől különösebben.


Tehát meg kell tanulnod a lehető legjobban érezned magad egyedül, plusz az alapvető anyagi-fizikai önellátást (nem tudom, hogyan állsz e téren, de ebben sem jó kiszolgáltatottnak lenni; pl tudj főzni magadra, mosni, takarítani, amúgy természetben egyedül élni remek további túlélő tapasztalatszerzés)


Tehát fizikai és érzelmi szinten is legyél független, EZEK UTÁN már egyre kevésbé fog izgatni, h akivel ismerkedsz, az mennyire korrekt hozzád, v mennyire nem az. Legalábbis általában jelentősen lecsökkented ezáltal az érzelmi kockázatot.


Hány éves vagy?

2013. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!