Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szemetek az emberek?

Miért szemetek az emberek?

Figyelt kérdés
Gusztustalan felszínesek,érdek emberek,önzők. Úgy kell velük beszélgetni mint hogyha egy politikus lennél, ők pedig az ellenzék. Ezért hogyha vannak gondolataid nagyon óvatosan kell fogalmaznod nehogy rád támadjanak mint a hiénák. A mai világban az üldözési mánia nem betegség, hanem hasznos tulajdonság. Sose lesz társasági életem, marad a pc,később hogyha megőrülök drog,pia. Nincs egy normális intelligens,szeretetteljes megértő, POZITÍV hozzáállású közösség vagy egyáltalán 1 emberi lény ezen a bolygón. Azért cserébe amiért én maximálisan már a naivitás szintjén rendes,kedves vagyok az emberekkel, úgy beszélek mindenkivel mint hogyha a barátom lenne,szeretettel,megértéssel, ezért cserébe elvárnám hogy ne legyen végtelenül szemét velem, és ott rúgjon belém ahol ér, azért hogy ő többnek tarthassa magát,kiélje rajtam a saját sérelmeit. Az élet bőven megajándékozott engem traumákkal, mégis rendes, jó vagyok az emberekkel, és nem töltöm ki rajtuk a fájdalmaimat, de sajnos ők rajtam kitöltik. 18f

2014. márc. 8. 12:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam ennyit mivel olyan kulcsszavakat adtam meg "depresszió" "magány" stb... meg maga a kérdés is olyan hogy olyan ember fog rákattintani akinél valószínűleg nincs minden rendben,vagy magával,vagy az életével kapcsolatban, az ilyen embereknek ajánlom a kommenteimet puszta jó szándékból írtam amit írtam, arra gondolva hogy hátha segítek vele olyan embereken akiknek szüksége lenne rá, akinek pedig segítség kell az nyugodtan adhat nekem egy privátot, úgy is pszichológus szeretnék lenni hogy segítsek az embereken, akár most is segítek bárkin akin tudok :)
2014. márc. 11. 11:37
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

de b.f.sz vagy és negativ. már bocsi:)) azt hittem, valami rossz környezetben élsz, de nem hinném, hogy körbe utaztad volna a bolygot:P szerintem csak te látod negativan az embereket, és talán előítéletesen is kezeled, mintha "ismernéd a világot".:P

az biztos, hogy te sem vagy egy pozitiv hozzáállású ember, esetleg gondolkodj el azon is, hogy te is olyan "szeretetteljes, intelligens" vagy-e, ami miatt kritiálsz másokat? de úgy öszintén... az vagy? ha a válasz nem, akkor nincs, ami miatt másokon leakadj:)

2014. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Olvasd el a válaszaimat mielőtt bármit írnál. És tanulj meg kevésbé arrogánsan viselkedni. A normális embereknek nem jön be a trágár stílus. A válaszod értelmetlen volt,és messze áll a realitástól.
2014. máj. 14. 01:13
 14/14 vámos krisztián válasza:
Az emberek genetikailag ilyenek!Sajna bele van kódolva az önző,egoista,"szemét"tulajdonság!Ez eredendő tulajdonság,de akkor erősödött fel ily szintre mikor az úgynevezett "hívő" kereszténység felütötte a fejét s mint egy vírus terjedt,pusztított a világban-/boszorkány üldözés,keresztes háborúk,poncius pilátus/-!Tehát a válaszom:ne bízz soha,senkiben mert senki nem fog segíteni önző szándék nélkül s ha másként gondolkodsz mint"Ők"rád támadnak,hülyének néznek!
2014. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!