Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tesznek rossz megjegyzés...

Miért tesznek rossz megjegyzéseket az utcán az emberek? Olyan emberek, akiket nem is ismer az ember? Sokkal jobb lenne külföldön élni, miért ilyen szemetek a magyarok?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk, ez csak példa: valaki fogyatékos kiröhögik! Olyant is láttam a buszon,h egy embert le ideg bolondoztak, pedig nem is ismerte őket az illető, és nem látszott rajta,h az lenne, mert nem dobolt a lábával, kezével, nem tikkelt a szeme!
2012. nov. 24. 14:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Miért lenne jübb külfÖldön? :D nem értem az összefüggést külföldön is ugyanúgy vannak gonoszkodó emberek.
2012. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ott is vannak, de nem ennyi, jobban összetartanak némely országokban, mint itt! Itt, ha elesik egy ember az utcán, vagy elgázolják az embert, ott hagyják, és max bámészkodni gyűlnek köré!
2012. nov. 24. 15:11
 3/30 anonim ***** válasza:
Mert érzéketlenek vagyunk. Tudjuk, hogy másoknak fáj, és nekünk is fáj ha rólunk mondanak rosszat, de csináljuk, mert ilyen az ember. A világ nem csak szivárvány, ez egy kegyetlen, undok hely.
2012. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm, tudom, de ha az ember teljesen egyedül van a világban, nincsen senkije, se barátja, senkije, akkor,h a fenébe tudja ezeket a bántásokat lenyelni,ha nem egy erős ember,aki visszapofáz? Pszichológus nem segít, pszichiáter meg csak gyógyszer ír fel!:(
2012. nov. 24. 15:21
 5/30 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is ilyen vagyok. Már rendesen félek az emberektől, amekkora állatok. Nemtudom, hogy régen is ilyen volt-e, de azt vágom, hogy nem kéne ilyennek lenniük.


Amúgy én terápiázom magam. A lényeg, hogy esténként elalvás előtt egy 15-20 percet ellazulva bebeszélem magamnak, hogy erős az akaratom, kemény vagyok, egészséges vagyok, kiállok magamért és hogy a legtöbb ember tökéletlenebb nálam, szóval nincs miért szégyenkeznem és visszahúzódnom, értékes vagyok, stb.


Meglátod, hogy 2 héten belül sikerül változást elérned, csak ne keseredj el, kemény srác vagy te ;)

A legfontosabb az, hogy gondold végig: ha a legtöbb ember egy szemét állat és egyáltalán nem jut eszükbe kedvesnek lenni másokkal, de neked igen, akkor mégis ki áll magasabb szinten erkölcsileg? Te vagy ők? Hát persze, hogy te! Akkor mi a probléma? Neked jogod van kiállni magadért, mert jó ember vagy!

2012. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát én ezt nem tudnám megcsinálni, nem hiszek ebbe, mivel önértékelési problémám van, és magamat sem szeretem, ezért nem tudnák ilyet csinálni, de jó neked,h ilyen öntudatos vagy. A régi világba tuti nem volt ennyire elfajulva, biztos kézből tudom, gonoszak voltak az emberek, de nem szóltak be az utcán az emberek egy ismeretlennek csúnyát, azért mert beteg stb, dagadt...., lehet, h ha fiú lennék más lennék, de nem vagyok, csaj vagyok!:)
2012. nov. 24. 16:02
 7/30 anonim ***** válasza:

Hát de én is éppen azért csinálom, mert önértékelési zavarom van :D

2 éve elhagyott a barátnőm és azóta folyton öngyilkos gondolataim vannak minden nap, apám köcsög velem, egész életemben csesztetett és piszkált, kisebbségi komplexusom van és nagyon szét vagyok csúszva. Pont ezért kell csinálni, nincs mese, engem nem fognak tönkretenni! Vagy küzdesz vagy tönkretesznek és meghalsz! Ez van, nekem sem tetszik, de ha az ember nem harcol, akkor eltapossák...

Sajnálom, szívesen beszélgetek veled és segítek, de akkor te is akard és legalább próbáld meg. :)

2012. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Velem is hasonló problémák vannak, de legalább neked vannak barátaid, nekem egy sincs, így nem lehet élni, nem bírom, ha legalább lenne egy párom, akkor jobban érezném magam, tudom nem egy pasitól jön vissza az embernek a magabisztossága stb, de legalább újra nőnek érezhetném magam, egy kicsi boldogságot kapnék, de még ez a kis öröm sem jut nekem!

Én ímátkozni szoktam néha!

2012. nov. 24. 16:55
 9/30 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi, azt nem tudtam, hogy nő vagy, arról fogalmam sem volt... :))

Általában férfiaknak vannak önértékelési zavaraik, a nők nem szokták annyira véresen komolyan venni ezt az egészet, legalábbis nagyon ritka.

Szeretnék elbeszélgetni veled erről az egészről és segíteni neked, ha engeded :)

Nekem sincs sok barátom, vagyis nagyon kevés emberrel vagyok igazán jóban, de bennük maximálisan megbízom. Nagyon sokáig voltam kétségbeesve, mert én sem láttam sok értelmét az életnek, de pár hete jött egy fordulat és megváltozott minden. Elkezdtem csinálni ezt a tréninget és azóta egyre jobb és jobb lett. Kérlek higgy bennem, én csak segíteni akarok neked, nem akarok rosszat. Te magad írod, hogy a magyarok nem segítenek a másikon, a többi embert letámadják és nem akarnak közösséget vállalni másokkal. Nos, én itt vagyok neked, én megcáfolom mindezt és rám támaszkodhatsz, ha szeretnél. :) Tartom a vállamat, nyugodtan hárítsd rám a problémáidat. :)


Merre laksz egyébként? Szeretnél velem barátkozni? Én nagyon szívesen veled, mert kedves embernek tűnsz :)

2012. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

mert az emberek nem szeretik, és nagyon nehezen tudják elfogadni azt aki valamiben különbözik tőlük. legyen ez pozitív v. negatív vonás.


olyanok, mint a dögkeselyük, ha megérzik mások gyöngeségét, v "másságát", sebezhetőségét, mindjárt "kikezdik".


olyanok, mint az állatok. aki gyöngébb náluk azt eltapossák...


külföldön igen, sokkal jobb lenne élni, de olyan országban, ahol toleránsak. pl. Dánia, Finnország, Svédország.


L/22

2012. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!