Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szemetek az őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemetek az őszinte emberek?

Figyelt kérdés
Párkapcsolati ismerkedés, figyelek a lányra, igyekszem őt boldoggá tenni, majd másfél hét után, az ismerkedésünk közben rájövök, ez mégsem szerelem, amit próbálok vele őszintén megbeszélni. Eredmény: Szemét vagyok, minek hitegettem, minek tettem boldoggá, csak azt hitettem el, hogy az élet mégiscsak szar, szemétnek kell lenni, sokkal rosszabb vagyok annál, aki csak simán megdugja. Persze ettől én is nagyon rosszul érzem magam, mert pont ezt nem akartam. Hogyan rendezzem ezt el magamban?
2013. okt. 30. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az igazsag faj. Ezt mindenki tudja.
2013. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Légy őszinte magaddal szemben is. Akkor belátod, hogy nincs más út. Ha őszinte vagy fájdalmat okozol, de a lelkednek így a helyes.
2013. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy a lány éli bele magát másfél hét alatt valamibe, amit nem ígértél, ami az ő hibája, vagy te hiteted el magaddal túl könnyen, hogy szerelmes vagy, ami a te hibád. Amíg nem tudod, mit akarsz, figyelj rá, hogy a lány is tisztában legyen ezzel.
2013. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek igencsak gyenge az önkritikája, és emiatt szemétnek tűnünk.
2013. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szemetek... Csak egyszerűen az emberek többsége csak addig papol az őszinteségről, amíg az a saját egojukat növeli. Ha valakihez úgy vagy őszinte, hogy az nem tetszik neki, akkor egyből bunkó köcsög leszel.

Az emberek nagy része szánalmas... nem akarnak semmit tudni, csak ködben leélni az életet tudatlanul.

2013. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy az őszinteség a helyes út. Úgy érzem, szavakkal is próbáltam felé közvetíteni, mit érzek, már amennyire ez másfél hétbe belefér. Elismerem olykor tettekkel, gesztusokkal azt közvetítettem, több lehet belőle, de könyörgöm, én ilyen vagyok, ha valakivel párkapcsolatot akarok, beleteszek apait, anyait, nem hazugságot, hanem azt, ami én vagyok, hogy fontos vagy nekem, gyere, megosztom Veled, ami bennem van.
2013. okt. 30. 22:00
 7/8 Amazon lány ***** válasza:
Legalább te próbálod vele őszintén megbeszélni. Sokan ezt nem teszik meg, csak cselekszenek, egy szó nélkül lelépnek v. esetleg tovább hitegetik a szerencsétlent.
2013. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tanuld meg jól, hogy a szép nem mindig igaz, és az igaz nem mindig szép.:) jól döntöttél, hogy otthagytad, ne rágódj ezen.:)
2013. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!