Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek egy számomra...

Mit tehetek egy számomra ismeretlen lány ellen, aki azzal fenyeget hogy közzéteszi a meztelen képeim?

Figyelt kérdés

Régen jegyben jártam, és erotikus képeket ajándékoztam magamról az akkori vőlegényemnek.

Megcsalt egy lánnyal, ezért lett vége, és megtartotta rólam a képeket, így kerülhettek ehhez a lányhoz. Ők azóta szakítottak, de a csaj teljesen rám szállt és küldözgeti nekem ezeket a képeimet, nem nyílt utalásokat írogat, hogy közzé teszi őket. (pl.: ha ezt látná a családod..mit szólsz?)

Mondanom sem kell, exem nem csinál semmit, le se tojja a fejem, nem segít. Nem tudok a lányról semmit. Próbáltam letiltani, nem foglalkozni vele, de valahogy mindig talál kiskapukat hogy ismét megtaláljon, és írjon.

Tudom hülye voltam régen, de kezdek kiborulni. Kérem valaki tudna tanácsot adni? Lehet ezzel kezdeni valamit?



2014. márc. 8. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Említsd meg neki, hogy ha olyat tesz jogi úton is megütheti a bokáját elég kellemesen, hátha használ.
2014. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Letiltani? Facebook? E-mail?

Bemenni a rendőrséghez közszeméremsértés vádjával feljelentést tenni?

Engem egy fiú zaklatott régebben, akkor rengeteg oldalon keresztül leírta face-en, viberen, hogy ri_nc vagyok, meg zaklatott telefonon is, aztán elmentem, megmutattam, hogy igen, telefonon is volt zaklatás, és a rendőr úr felhívta, beszélt vele és utána abbamaradt.

20/L

2014. márc. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd fel a figyelmét, hogy a viselkedése jogilag kifogásolható és ha nem hagyja abba a zaklatást vagy a képeidet nyilvános helyre kiteszi, akkor jogi útra tereled az ügyet.
2014. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Jó érzés, hogy van kapaszkodóm.
2014. márc. 9. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokra mész az utólagos büntetéssel, ha már minden ismerősöd látta a pucér képeidet...
2014. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!